1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 11 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
11 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

11 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni adımlar içinde olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda ilerleyebilmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu yoğun çalışmanın sonunda maddi kazanç elde etmeniz müGelecek beklentilerinizle ilgili yeni adımlar içinde olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda ilerleyebilmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu yoğun çalışmanın sonunda maddi kazanç elde etmeniz mümkün. Akşam saatlerinde duygularınızın daha sert olduğunu hissedebilirsiniz. mkün. Akşam saatlerinde duygularınızın daha sert olduğunu hissedebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizden destek almak sizi rahatlatabilir. Aldığınız sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. İşlerinize yön kazandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi yorulmuş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün iş için yolculuk ve ziyaretler planlayabilirsiniz. Değişik konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebilir ve bu konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle fikirlerinizi, duygularınızı paylaşmak için imkan yaratabilirsiniz. Akşama doğru koşullar biraz daha sıkıntılı hale gelebilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün keyfinizi kaçıran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar sizi endişelendirebilir. Ortaklı konulara, işlere yeni bir yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda karşılaştığınız engellerle mücadele etmek gerekebilir. Kimi zaman duygusal yönden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sakin olmaya çalışın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün eşiniz veya ortaklarınızla daha çok ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gündeminize yeni işler eklenebilir. Mahkeme ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde uyumlu davranmaya çalışmak sizi yorabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış olabilir. Yeni işler gündeminizi etkiyebilir. Rutin işlerinizi tamamlamak için program yapmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi etkileyebilir. Sizi yoran konulara çözüm bulmak için zaman harcayabilirsiniz. Sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Sabırlı olmanızda fayda var.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün keyif aldığınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni bir yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili işler de sizi oyalayabilir. İlgilendiğiniz işlerde kısmetli durumlar söz konusu. Akşam saatlerinde sorumluluk gerektiren olaylar yaşanabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün ailenizi ilgilendiren konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Yön vermeniz gereken konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Emlak ve toprak ile ilgili konularda engeller olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ailenizle ilgili konularda hassas davranabilirsiniz

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün ilgilendiğiniz konularla ilgili eğitim almaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf etmelisiniz. İlişkilerinizle ilgili kısıtlamalar olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi rahatsız hissedeceğiniz ortamlara girmeyin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak durumundasınız. Sorumluluk aldığınız işlerde mücadele etmeniz gerekebilir. Yeni bir şeyler oluşturmak için daha fazla emek harcayabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün sizin için önemli olan olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı konular arasında seçim yapmanız gerekebilir. İlgilendiğiniz konularda yeni başlangıçlar da olabilir. Gün içinde sağlığınıza dikkat etmeye çalışın. İkili ilişkilerinizde daha sakin davranmaya çalışmalısınız. Akşam saatleri daha yorucu olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün sizi zorlayan olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni başladığınız konularda sorumluluklarınız artabilir. Koşullar sıkışık da olsa sabırlı olmaya özen gösterin. İkili ilişkilerinizde sizi rahatsız eden durumlar daha fazla göz önünde gelebilir. Akşam saatlerinde iç sesinizi dinlemek için kendinize fırsat yaratmaya çalışın.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.