1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 12 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
12 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

12 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza görea bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün ani olaylar yaşanabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular daha çok ön plana çıkabilir. Hassas olduğunuz konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlarla görüşmelerinize dikkat etmelisiniz. Hızlı alınan kararlar olabilir. Gün içinde duygusal olarak yaşadığınız dönüşümler sizi yorabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün bilemediğiniz konularla ilgili değişim yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde sorumlu olduğunuz işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Psikolojik olarak yaşanan dönüşümlerden etkilenebilirsiniz. Sizin için yorucu bir gün olabilir. İlişkilerinizde tepkilerinize özen göstermelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gelecek planlarınızı belirginleştirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çabalamanız gerekebilir. Bazı konulardaki dönüşüm gerektiren konular sizi kısıtlayabilir. Ümit ettiğiniz konularda ani değişimler yaşanabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız programlar aksayabilir. Tepki vermeden önce düşünmenizde fayda var.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün iş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Bazı konulardaki engelleri aşmak için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz sizin yönünüzü belirleyebilir. Aniden ortaya çıkan olaylardan dolayı sıkıntıya düşebilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. Olaylara daha sakin yaklaşmalısınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün gündeminizde yokken geleceğe yönelik konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Düşünsel konularda kendinizi daha yaratıcı kılabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde değişimler yaşanabilir. Bu durumlar sizi yorabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün sizi yoran koşullar gündeme gelebilir. Ortaklı konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Çözmekte zorlandığınız konular açığa çıkabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Zevk aldığınız konularla ilgili dönüşümler yaşanabilir. İlişkiler ön planda olabil

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Eşinizle ilgili konularda sürprizler olabilir. Ev hayatınızdaki ani olaylar sizi değişime itebilir. Karşınızdaki kişiye kendinizi doğru ifade etmeniz gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi yorabilir. Ailevi konularda dönüşümler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Bunu yaratmak zor olabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde engelleri aşmak için çaba gösterebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Düşünceleriniz sizi yorabilir. Gün içindeki stresler nedeniyle kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Bazı olaylar açığa çıkabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün keyif aldığınız konularda daha istekli olabilirsiniz. Parasal kaynaklarınızda dönüşümler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda ani değişimler söz konusu. Çocuklarınıza zaman ayırmak için uygun bir gündesiniz. İkili ilişkileriniz için harcama yapabilirsiniz. Spekülatif konulardan uzak durmalısınız. Yeni haberler alabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ailevi konular gündeminizde değişim yaratabilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Eskide kalan konular gündeme gelebilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Ani değişen olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Gündem yaratacak konular sizi zorlayabilir. Yaşanan olaylara karşı sakin tavrınızı korumanızda fayda var.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Ani değişen olaylar gündeminizi hareketlendirebilir. Yakın çevrenizdeki konulardan etkilenebilirsiniz. Yazışma ve konuşmalarınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir. Ticari anlaşmalar konusunda ani fikir değişiklikleri yaşanabilir. Kardeşlerinizle paylaşım içinde olabilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Parasal kaynaklarla ilgili değişiklikler olabilir. Ani gelişen olaylar için harcama yapmanız gerekebilir. Kişisel yeteneklerinizle ilgili değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili durumlarda dönüşümler yaşayabilirsiniz. Sizi düşündüren ve zorlayan koşullar meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.