1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Çocuklarınızın gelecekleri ile ilgili kararlar alabilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Bazı konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Gün içinde teknik konuları geliştirebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Ailenizle ilgili konular değişkenlik gösterebilir. Geçmişte kalan konular gün içinde karşınıza çıkabilir. Sizden büyük kişilerden yardım alabilirsiniz. Toprak veya emlak konularında yeni planlar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde eşinizle ilgili konularda daha meraklı olabilirsiniz. Maddi konularda destek alabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Düşünsel konularda sizi zorlayan durumlar içinde olabilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda gelecek yönünde kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi yürütebilmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Duygusal yönden sakin davranmanızda fayda var. Eğitsel konularda sorumluluklar almanız gereken durumlar olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün sizi uğraştıran konular gündeme gelebilir. Gelecek yönünde beklentilerinizde değişiklikler olabilir. Başarılı olmak istediğiniz konularda karamsar olabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere kendinizi ifade etmek için çaba gösterebilirsiniz. Ailevi konularda sorumluluklarınız artabilir. Kardeşlerinizden destek alacağınız işler yapabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün hassas olduğunuz konularda daha fazla mücadele içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri toparlamak için plan yapabilirsiniz. İletişimde olduğunu kişilerden yardım alabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz işlerinizde eğitsel konulara da yönelebilirsiniz. İşlerinizi ilerletmek isteyebilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün bilemediğiniz olaylar nedeniyle sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Mücadele etmeniz gereken konular için beklemek durumunda kalabilirsiniz. Bürokratik engellerle karşılaşabilirsiniz. İletişimden kaynaklanan zorluklar olabilir. Dikkatsizliklere karşı önlem almalısınız. Kendi içinize kapanacağınız bir gün olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün değiştirmek durumunda kaldığınız işlerinizle ilgili destek alabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler olabilir. Sosyal konularda farkındalığınız artabilir. Arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz. işlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde başarılı olmak için çaba sarf edeceksiniz. Göz önünde olmak için mücadele edebilirsiniz. En iyisini yapmak için enerjinizi ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Bunları yaparken çatışmalardan uzak durmalısınız. Üstlerinizden destek görmek için daha sabırlı olmanız gerekebilir. Değişiklikler yaşanabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün yeni başlayacağınız işlerinizde mücadele içinde olabilirsiniz. Öngöremediğiniz konularda değişiklikler yaşanabilir. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmalar olabilir. Düşüncelerinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün iletişimde olduğunuz kişiler sizi sıkıntıya sokabilirler. Endişe duyduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak çalışacağınız bir gündesiniz. Gelecek yönünde beklentilerinizde değişimler meydana gelebilir. Teknik konularda destek görebileceksiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Eşinizle ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlar gündeme gelebilir. Ticari konularda destek alabilirsiniz. Çalışma hayatınızda iletişiminiz güçlenebilir. İşlerinizde alternatif planlar yapabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Eğitimle ilgili işlerinizde güçlü kişilerden yardım alabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için alternatif planlar yapabilirsiniz. Olayları olduğundan fazla içine girmeyin. Bugün mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları güçlendirebilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.