1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 17 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
17 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

17 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bu içinde bulunduğumuz günlerde iş planları ve üzerinize aldığınız görevler konusunda çok iyimsersiniz. Hesapta olmayan gelişmeleri de dikkate almaya gayret edin. Yaparım diye söz verdiğiniz şeyler sonradan sizi zorlayabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugünlerde bir hobiye başlamak, bir becerinizi herkese fayda sağlar biçimde fedakarca sunmak gibi şeyler size her zamankinden cazip gelebilir. Maddi ve manevi anlamda iyi niyetinize karşılık vermeyecek kişilere kapılmayın.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde aileniz ve sevdikleriniz ile ilgili konularda çok fazla objektif olamama, bazı durumlarda da yaptıklarınızın neye hizmet ettiğini fark etmekte zorlanma söz konusu. Dış dünyaya ait sorumluluklar ihmal edilmemeli.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bu içinde bulunduğumuz günlerde bilgi karmaşasına, yanlış anlama ve hatalı kararlar verme gibi şeylere yatkınsınız. Bazı duygusal hassasiyetleriniz, mantıkla yaklaşmanız gereken durumlarda yanılma payınızı artırabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi açıdan risk almaya yatkın olduğunuz günlerdesiniz. Buna teşvik edecek cazip fikirlerle karşınıza gelen insanlara hemen kanmayın. Finansal sonuçlar sevdiklerinizi de ilgilendiriyorsa sağduyulu hareket etmelisiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugünlerde kendinizi mücadele gücü azalmış ve güçlüklerle uğraşmak zorunda hissedebilirsiniz. Ancak bu bir yılgınlığa sebep olmamalı. Çabalamadan sonuç gelmiyorsa direnmek yerine mücadeleye başlamanın zamanı gelmiş olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugünler olayları çok kontrol edemediğiniz bu nedenle de bir akışa kendinizi kolaylıkla bırakabileceğiniz günler. Ancak ayaklarınızın tamamen yerden kesilmesine izin vermeyin. Zararın nereden geleceğini görmeye çalışın.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Sosyal çevrenizdeki insanlardan, olumlu ya da olumsuz anlamda çok fazla etkileniyorsunuz. Kendi kararınız gibi görünen bazı şeylerin sizi duygusal anlamda etkileyen dostların eseri olup olmadığına dikkat edin bugünlerde.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

İşinizdeki gelişim potansiyelini görmekte ve kendi mesleki kapasitenizi verimli bir şekilde dışarıya sergilemekte zorlanıyorsunuz bugünlerde. İşe odaklanmanıza engel olan özel sorunları evde bırakmayı öğrenmelisiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde kimin tecrübesini kendinize baz aldığınıza, kimden görüş ve öneri aldığınıza dikkat edin. Hiçbir art niyet olmasa bile sizi yanıltıcı yönlendirmeler söz konusu olabilir. Yolculuklarda da sorunlara açıksınız.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Size çok kazançlı bir fırsat gibi görünen maddi girişimler ve içinde risk barındıran hamleler bugünlerde en önemli tuzaklarınız olabilir. Kredi, borç, vergi, sigorta gibi konularda hatalı karar ve adımlara çok açıksınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İnsanlara iş birliği yapmak ve isteklerini kolayca kabul ettirmek açısından cazip göründüğünüz o nedenle de biraz fazla üzerinize geldikleri günlerdesiniz. Sindirmeye çalışanlar olabilir. Kafanızı karıştırmalarına izin vermeyin.

 

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.