1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 18 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
18 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

18 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor.

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün çalışma hayatınızla ilgili konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız konuları detaylandırmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde eksik kalan işlerinizi toparlayabilirsiniz. Fikirlerinizi dile getirirken ani tepkiler geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sorumluluk alabilirsiniz. Yolculuklarınızda dikkatli olmanızda fayda var.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün keyif aldığınız konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde riskli durumlar oluşabilir. Yaratıcılığınızı kullanacağınız konulardan iyi iş çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular zamanınızın büyük bir kısmını alabilir. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Riskli işlerde karar almakta acele etmeyin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ev hayatınızda gözünüzden kaçan olaylar olabilir. Güvenlik konusunda dikkatli olunmasında fayda var. Gün içinde toprak ve emlak ile ilgili konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni şeyler öğrenmek durumunda kalabilirsiniz. İşlerdeki eksikleri tamamlamak için uygun bir gündesiniz. Küçük aksiliklere karşı duyarlı olun.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Birçok işi bir anda yapmanız gerekebilir. İşlerinizi tekrar kontrol etmenizde fayda var. Uğraştığınız işlerde mücadele gerektiren koşullar olabilir. Detaylar sizi boğabilir. Yakın çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Kendinizi çok yormayın. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün parasal konularla ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularla ilgili daha fazla şey öğrenmek için araştırma içinde olabilirsiniz. Bu konuda harcamalarınız artabilir. Yeni gelir kaynakları yaratmak isteyebilirsiniz. Alım satım konularında dikkatli olmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün kişisel konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Önem verdiğiniz olayların üzerine gidip, düzeltme isteği içinde olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz şeyler tam istediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. Hassas olduğunuz konular ön plana çıkabilir. İkili ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Ailevi konularda çatışma yaşayabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün farkında olmadığınız olaylardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar göründüğünden daha farklı olabilir. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmeye çalışırken detaylar içinde kalabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Gelecek hayallerinizle ilgili yeni fikirler içinde olabilirsiniz. Bu konuları detaylandırmak için uygun bir gündesiniz. Arkadaşlarınızdan bu konularda yardım alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız gruplarla, yeni işlere girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün işlerinizi toparlamak ve detaylandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizden bu konuda destek alacaksınız. Bugün hedeflediğiniz konularla toplum önünde görünür olmak isteyebilirsiniz. Bürokratik işler biraz canınızı sıkabilir. Mesleki konularınızda yükleriniz artabilir. Hayatınızda bazı konuları fark etmekte zorlanabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün rutin hayatınızın dışına çıkıp, farklı şeyler yapabilirsiniz. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işleriniz engellenebilir. Olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yol kat etmek için mücadele içinde olabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün ortaklı konularda keyfiniz kaçabilir. Endişe duyduğunuz olaylar daha fazla gündeme gelebilir. Finansal yatırımlarınız için kararlar almak isteyebilirsiniz. Beklenmedik konularda dönüşümler olabilir. Sizi bağlayıcı koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda hedefleriniz doğrultusunda ilerlemekte güçlük çekebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün ortaklı konularda keyfiniz kaçabilir. Endişe duyduğunuz olaylar daha fazla gündeme gelebilir. Finansal yatırımlarınız için kararlar almak isteyebilirsiniz. Beklenmedik konularda dönüşümler olabilir. Sizi bağlayıcı koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda hedefleriniz doğrultusunda ilerlemekte güçlük çekebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.