1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 19 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
19 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

19 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Finansal durumunuzla ilgili yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Yenilenmeye gitmek için fırsatlar yaratmak faydalı olabilir. Çalışma koşullarınızda kararlar alacağınız bir gündesiniz. Mücadeleci tavrınız sizi agresif kılabilir. Gün içinde ilişkilerinizle ilgili yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızı tutkulu ifade edebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. Gün içinde kendi iç uyumunuzu yakalayacaksınız. Gün içinde sevdiklerinizle program yapabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizi ve birlikte olduğunuz gruplarda dalgalanmalar olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gizli kalan konular gündeminize gelebilir. Olaylarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili konularda hassasiyetler olabilir. Ani kararlar almayın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla birlikte program yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle yeni işlerle ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda tamamlanması gereken konular gündeme gelebilir. Yabancılar veya yolculuklarla ilgili konulara daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş hayatınızdaki işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. İşlerinizi bölüştürmek sizi rahatlatabilir. Gün içinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. Tutkulu ilişkiler gündeme gelebilir. Sosyal ortamlarda bulunmak için organizasyonlara katılabilirsiniz. Borç, alacak ve ortaklı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konularda yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Gün içinde tatil organizasyonları yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak için fırsatlar çıkabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konulardaki sıkışıklıklar sizi rahatsız edebilir. Etrafınızdaki insanlarla çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle ilgili, evlilikte veya anlaşmalarda sizi zorlayan durumlar ortaya çıkabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı kendinizi korumalısınız. Finansal konularda kopmalar olabilir. İlgilendiğiniz yeni konularda karar almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Fedakarlık yapmanız gereken olaylar gündeme gelebilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde farklı konularda sorumluluklar almanız gerekebilir. Birlikteliklerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. İlişkide yaşananlarla ilgili farkındalıklarınız artabilir. Kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklar ve harcamalarınız la ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz işleri tamamlayabilirsiniz. İyi hazırlanmış plan sizi hedefe götürecektir. Sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanız da fayda var. İlgilendiğiniz konularda farkındalığınız artabilir. Karşılıklı diyaloglar çatışmalara dönebilir. Ev hayatınızla ve evdekilerle ilgili konuları sonuca bağlamak durumunda kalabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün keyif alacağınız organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda somut bir şeyler ortaya koymak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde acele karar almaktan çekinmelisiniz. Tutkulu olduğunuz konular gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle yapacağınız görüşmeler ve anlaşmalar dikkat çekici olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün ev hayatınızdaki mevzularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için kararlar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinize zaman ayırmanız gereken bir gündesiniz. Sevdikleriniz için organizasyon yapabilirsiniz. Parasal konular, yatırımlarınızla ilgili konularda bütçenizi düzenlemeniz gerekebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Birlikteliklerinizde, evlilik ve anlaşmalarda dikkat çekici unsurlar gündeme gelebilir. Mücadele etmeniz gerekebilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.