1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

İş ilişkilerinizde çok önemli farkındalıklar elde edebilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki kişiler ile ilgili durumlar gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınızı göz ardı etmemeniz gereken zamanlarda olabilirsiniz. Endişe duyduğunuz olayları abartmamaya özen göstermelisiniz. İşlerinizin yavaş ilerlemesinden kaynaklanan olumsuz koşullara karşı sakin olmanızda fayda var.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

İlişkilerinizde huzur ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz uğraşlarınızla ilgilenmek ve keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla birlikte vakit geçirmek size iyi gelecektir. Gün içinde çalışma hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorunda kalacağınız durumlar oluşabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Babanıza ait konular gündeminize gelebilir. Aile ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Güven ihtiyacı içinde olacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Konular arasında denge sağlamanız gerekebilir. Uğraştığınız konularla ilgili sonuç elde etmekte zorlanabilirsiniz. İç sesinizi dinlerseniz olaylara karşı anlayış içinde olabileceksiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Kardeşlerinizle ilgili konularda karar vermek durumunda kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızı yazılı haberleşme trafiği içinde geçirebilirsiniz. Kulağınıza dedikodular gelebilir. İlişkilerinizde yön bulmakta ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendinize yönelmek size iyi gelecektir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşinizle ilgili konularda başkalarından destek alabilirsiniz. Gün içinde ilerlemeyen işleriniz, sizi zor duruma sokabilir. Anlayış içinde olmaya özen göstermelisiniz. Maddi olaylarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün sonunda olaylar askıda kalabilir. Akşam saatlerinde çıkabilecek çatışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konularda çabuk sonuçlar alamayabilirsiniz. İşlerinizin askıda kalacağı zamanlar var. Pratik çözümleriniz işe yaramayabilir. Anlayış içinde olmaya özen göstermelisiniz. İmaj değişikliğine karar vermek için uygun bir gün olmayabilir. Sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek size iyi gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Elinizde olmayan nedenlerle ilgili kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Psikolojik olarak bilinçaltınız denge arayışı içinde olabilir. Egonuz ile ilgili kabullenme yaşayabilirsiniz. Bazı konularda etrafınızdakilere karşı fedakârlık yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizin tamamlanması için biraz daha süreye ihtiyaç var.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Gelecek ile ilgili beklentilerinizde tamamlanma yaşayabilirsiniz. Ümit ettiğiniz şeylerde farkındalık içine girebilirsiniz. İş hayatınızda aksayan işlerinize karşı başkalarından destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İlişkilerde olası çatışmalara karşınızdakini anlamaya özen göstermelisiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

İş hayatınızda üstlerinizle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Bazı konularda karar verme durumunda kalabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların farkında olacağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda olgunlaşma, tamamlanma içine girebilirsiniz. İlgilendiğiniz konular askıda kalabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün yabancılarla ya da akademik konularla ilgili oluşumların içine girebilirsiniz. Yeni ve aydınlatıcı fikirlerle tanışabilirsiniz. İnandıklarınızı daha baskın bir şekilde dile getirmek isteyeceğiniz zamanlar var. Yolculuklara çıkabilir ve yeni konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gün içinde bazı konularda yön bulmakta zorlanabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün sizi yoran ve yıpratan koşullar gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı para konuları konularında gelişme kaydedemeyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi etkileyebilir. Finansal açıdan değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayınız içinde olabilirsiniz. Bazı konularda karar verme sürecine girebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Hayatınızdaki bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Karşınızdan anlayış bekleyeceğiniz durumlar yaşanabilir. Ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. İşlerinizin askıda kalması sizi daha da yorabilir. Aşırı duygusal tepkiler vererek kırıcı olabilme ihtimaliniz var. Önemli kararları almak için birkaç gün bekleyebilirsiniz.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.