1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 23 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
23 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

23 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yakın çevrenizle, ailevi ya da duygusal konularla daha fazla meşgul olabilirsiniz. Aynı zamanda sabırsız olduğunuz konular da olabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün çevrenizde daha fazla değişiklik ve sizi duygusal açıdan harekete geçiren olaylar olabilir. Yakın çevrenizdekilere hassasiyet de söz konusu.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Eğer alışveriş yapmayı ya da alım-satım işleri ile uğraşmayı düşünüyorsanız, hızlı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Sözlerinizle de etkin olabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay kişisel hassasiyetleri, duygusal iniş çıkışları gündeme getiriyor. Ailevi işler, annenize ait gelişmeler da gündeme gelebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün pek çok konuda belirsizlik ya da bir ölçüde huzursuzluk yaratan koşullar olabilir. Duygularınızı anlatma yönünde zorluk yaşayabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Arkadaşlarla bir arada olmak ya da gelecek yönünde düşünmek için uygun koşullar var. Ancak bir yandan da hızlı hareket etmek gerek.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugünlerde ailevi konular, sorumluluklar daha sık gündeme gelebilir. Aynı zamanda sizi öne çıkaracak imkanlar içindesiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Kendinizi daha iyi ve çabuk şekilde ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Uzaklarla ilgili işler, yolculuklar da gündeme gelebilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün duygu ve düşünceleriniz arasında tam bir uzlaşı pek kolay olmayabilir. Başkalarının neden olduğu koşullarla uğraşabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

İlişkilerinizde, yakın arkadaşlarınızla daha fazla ilgilenme gereği olabilir. Evlilik ya da ortaklaşa işlerde daha fazla hassasiyet söz konusu.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugünlerde yeni adımlar ve sizi meşgul eden pek çok konu var. Birkaç gün içerisinde daha önemli kararlara açıksınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün Ay’ın uyumlu konumu sizi sevdiğiniz konularda daha hareketli ve hevesli kılmakta. Kendi iç sesinizi duymakta zorlanmayacaksınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.