1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 23 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
23 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

23 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip etmelisiniz. Güneş, yaşam evinizde ilerlerken istediğiniz başarıyı da beraberinde getirecek. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek kişileri tespit etmeli ve planlarınıza dahil etmelisiniz. Bugün görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştirerek, başarınızı garantileyebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olacak.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Maddi konularda kafanızın içi oldukça karışık. Gizli planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kazançlarınızı arttırma konusunda değişik düşünceler içinde olacak ve yeni tekliflere daha ılımlı bakacaksınız. Bugün, kendinizi güven içinde hissetmek istiyor ve duygusal kaygılar yaşıyorsunuz..

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Doğuştan gelen güçlü enerjiniz, Güneş'in burcunuza geçmesiyle daha bir hareket ve anlam kazanıyor. İsteklerinizde belirgin bir artış gözleniyor. Bugün bulunduğunuz ortamlarda ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz. Planladığınız işlerin yolunda gitmesi için gösterdiğiniz olumlu çabalarınız, istekleriniz doğrultusunda ilerleyecek

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün, çevre ilişkilerinizin güçlü bir şekilde gündeme gelmesiyle, sizi fazla meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz ortaya çıkıyor. Her zaman belli standartlar dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Hayallerinizle yaptıklarınız arasında güçlü bir denge var. Birlikte çalıştığınız kişiler bazı şeylerin farkındalar.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Güneş ve Satürn tepe evinizde ilerliyor. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Güneş, kombinasyon burcunuz Aslandaki yolculuğuna başlıyor. Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bugün, Ay'ın konumu; maddi kazançlarınızı yönlendirme konusunda dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ediyor. İsteklerinizin derinliği karşısında kendiniz bile şaşırabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Ay; burcunuzda ilerlerken, Güneşin karşıt burcunuz Aslan burcuna geçmesi, güzel bir kombinasyonu ortaya çıkartıyor. Koşulların sizden yana oluşu bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşurken, bazı hayalleriniz kesinlik kazanabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Güneş'in, Aslan'a geçmesiyle ortak ilişkileriniz önem kazanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle önemli kararlar alabilirsiniz. Yeteneklerinizin ortaya çıkması için gösterdiğiniz çaba, her zaman olumlu olmayabilir. Bugün, zorlandığınızı hissedeceksiniz. Duygular ve mantık arasında doğru bir seçim yapmalısınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.