1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 24 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
24  EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

24 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün herkes size karşı ve isteklerinize karşı muhalefet ediyor gibi düşünebilirsiniz. Özellikle baskıcı kişiler, sözleriyle siziher zamankinden daha çok yorabilir. Vereceğiniz karşılık çok büyük tepkilere yol açabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün için planladığınız işlerde her zamankinden daha çok tecrübeye ve soğukkanlı çözümler üretilmesine ihtiyaç var. Size destek verecek kişilerin tavsiyelerine kulak verin. Kimin daha tecrübeli olduğu konusunda inatlaşmayın.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün sizi farklı kılan becerilerinizi ortaya koymak, kendinizi öne çıkarıp göstermek ve önemsenmesini beklediğiniz konularda ısrarcı olmak sizi yorabilir. Aynı bakış açısına sahip kişilerle bir arada şansınız olmayabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün aile içinde daha önce söylenmiş bir sözün hesabını görmeye kalkanlar çıkabilir. Eğer bir pişmanlık söz konusu ise, özür dileyip kendini affettirmek en kolay çözüm. Ancak kimin haklı olduğu konusu objektiflik isteyecek.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün tartışmacı ortamlardan uzak durun. Söylenen sivri sözler uzun süre etkili olacak izler bırakabilir. Özellikle kelimeleri karşısındakini ezmek amacıyla kullanan kişilerle çatışmayın. Sizi de bu oyunun içine çekebilirler.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Para kaybına ya da elinizdekini gereksiz şeylere aktarmaya çok müsait olduğunuz bir gündesiniz. Amacınız bir şeyleri tüketmekten ziyade üretmek ve çoğaltmak şeklinde olsun. Aklınızı işinize vermek en güzeli olabilir

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Sözlerinizi kırıcı bulanlar olabilir. Söyleyeceğiniz şey net biçimde gerçekleri ifade ediyor olsa bile, yumuşatıp kırmamaya niyet ederek dökülsün kelimeler ağzınızdan. Pek çok şeyin sorumlusu olarak gösterilebilirsiniz

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Yolunda gitmeyen şeylerin temel sebebi olan problemleri ihmal etmemekte fayda var. Arkanızdan söylenen sözlere takılmak yerine yüzleşmek ve gerçek niyetleri ortaya çıkarmak çok daha fazla huzur bulmanıza vesile olabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün yakın çevrenizdeki kişiler çıkar çatışmasına çok müsait olacak. Özellikle işin içine maddi çıkarlar girmişse çok iyi tanıdığınız kişileri hiç tanımadığınızı fark edebilirsiniz. Arkadaşlarla iletişim dikkat istiyor bugün.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün işinize odaklanmanız her zamankinden daha çok verim almanızı sağlayacak. Ancak işi hayatınızın merkezine almak ve diğer insanların da aynı şekilde davranması için ısrar etmek gereksiz gerginliklere sebep olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Çıkacağınız yolculuklar, gideceğiniz yeni mekanlar, yabancılarla bir arada olacağınız ortamlar sizin için gerginleştirici olabilir. Hayata aynı pencereden bakamadığınız insanlarla da aynı havayı teneffüs ettiğinizi kabul etmelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün size zarar vereceğini düşündüğünüz insanlara karşı biraz daha fazla tedbirli olmakta fayda var. Hislerinize kulak verin. Bugün gerçek anlamda zararın nereden gelebileceği konusunda sezgileriniz size yol gösterecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.