1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 25 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
25 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

25 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sosyal ilişkilerinizde ufak gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle sabah saatlerinde arkadaşlarınızla olan iletişim karşılıklı anlayıştan yoksun olacak. Yalnızken başka kalabalıkların içinde başka davrananlar olabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sabah saatlerinde resmi görüşmelerin tadı biraz kaçabilir. Sizin ciddiyet beklediğiniz noktada tamamen tersi, işleri ağırdan alan ve işin dışında bazı konuları sohbet malzemesi yapmaya çalışanlara karşı kontrollü olun.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün size önemli bir konuda fikir vermesini beklediğiniz biri sizi bu açıdan desteklemeyebilir. Rehberlik ve fikir alış verişleri konusunda tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Kendi kararınızı tek başına vermeniz gerekecek.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün başkasından beklenti üzerine kurduğunuz planlarda aksaklıklar yaşanabilir. Birinin sizin adınıza yapmasını beklediğiniz bir ödeme, sizin için tamamlanmasını beklediğiniz bir işin ucundan tutanlar çok sahiplenici olmayacak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşiniz bugün sizden anlayış ve hoşgörü bekleyecek. Onun da çaba göstermesi gereken bir durum ya da sorumluluk alıp çözülmesi gereken bir sorun hakkında bir şeylerin tamamen sizin üzerinize kalması söz konusu olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün iş ortamına özel meselelerini taşıyan insanlar işlerin yavaşlamasına ve ciddiyetin azalmasına vesile olabilir. Tatlı tatlı sohbet etmek ve dertleşmek cazip gelebilir. O zaman iletişim ile halledilecek işlere ağırlık verin.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün keyfiniz gayet yerinde olacak. Ancak bu ruh halinin tembelleşmeye vesile olmasına izin vermeyin. Aklınızı çelip sizi sorumluluklarınızdan alı koyacak kişilere rağbet etmeyin. Aşkta da kararsızlık ve aldanma olabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün evde dekorasyon işleri, evinize yeni bir şey almak ve eşyaların yerini değiştirmek gibi şeyler için fırsat çıkabilir karşınıza. Evin rahat ve gevşeme veren etkisi dışarıdaki görevlerinizi aksatmaya sebep olmasın.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün kardeş ve yakın akrabalar, komşular ile olan ilişkilerinizde samimiyetler belli bir seviyede kalsın. Sizi mutlu eden diyaloglar ve sohbet ortamları yanlış anlaşılmalar ve gereksiz kırgınlıklar ile sonuçlanabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Harcamaya çok yatkın olduğunuz bir gündesiniz. Bu nedenle sizi buna teşvik edecek kişilerden ve ortamlardan uzak durmaya gayret edin. Başka bir takım sıkıntılarınızı alışverişi terapi olarak kullanıp gidermeye kalkmayın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün neşeli bir ruh halinde olacaksınız. İnsanlarla bir şeyleri paylaşmak, ortak amaçlar edinmek, diğerlerine de fayda sağlayacak işlerin içinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Güleç yüzünüzü anlamayanlara kulak asmayın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün genel olarak bir motivasyon düşüklüğü, rahatlık ve halsizlik durumu dikkat çekebilir. Mücadele verilmesi gereken bazı konularda tembellik etmek ve olaylara gerektiği kadar ciddiyetle yaklaşamamak riski olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.