1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 25 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
25 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

25 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgilenebilirsiniz. Başlatmanız gereken işlerde daha istekli olabilirsiniz. İlişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Tamamlamanız gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Öğleden sonra farklı konularla ilgilenebilirsiniz. Risk almak sizin için daha kolay olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Gün içinde sosyal konular, başkaları için yapacağınız hizmetlerde olabilir. Sizi meşgul eden konular öğleden sonra dağılabilir. Yaşadığınız olayları kabullenmek sizi rahatlatabilir. Bazı olaylar farkındalığınızı yükseltebilir. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Geleceğinizle ilgili konularda belirleyici değişiklikler olabilir. İşlerinizde istikrar beklentisi olabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Gün içinde güçlü kişilerle görüşmeler sağlayabilirsiniz. Destek aldığınız konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Maddi getirisi olan işler gündeme gelebilir. Yine de harcamalarınıza dikkat edin.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün iş hayatınızda görünür olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Toplumun önünde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. Sakinliğiniz korumanızda fayda var. Öğleden sonra değişiklikler söz konusu olabilir. Keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yolculuklar gündeme gelebilir. Keyif aldığınız kişilere zaman ayırabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeye açık bir gündesiniz. Bazı konularda farkındalığınız artabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir. İlerleyen saatlerde farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Gün içinde endişe duyduğunuz konular sizi etkileyebilir. Finansal konularda uyanık olmanızda fayda var. Size sıkıntı getiren olayları kabullenerek onlardan kurtulabilirsiniz. Öğleden sonra beklenmeyen olaylar sizi zorlayabilir. Başkalarından fikir alabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak size iyi gelecektir. Maddi konulara dikkat edin.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Eşinizle ilgili konularda farkındalığınız yüksek olabilir. Kendinizi karşı tarafa ifade etmek önem kazanabilir. Geleceğinizle ilgili konularda yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sosyalleşmek için harcamada bulunabilirsiniz. Ailevi konularda sizi etkileyen olaylar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle plan yapabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün çalışma hayatınızda revizyon yapabilirsiniz. Emek verdiğiniz konuları tamamlamak için iyi bir gün olabilir. İşte beraber olduğunuz kişilerin yaşadıklarından etkilenebilirsiniz. Sizi yoran konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle program yapabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün keyif aldığınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Aşk ilişkiniz gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde tamamlanma hissedebilirsiniz. Yaşadığınız farkındalıklarınız size yeni kapılar açabilir. Karşınızdaki kişiye kendinizi ifade etmeye çalışırken, konuşmanın tartışmaya dönmemesine dikkat edin. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ailevi konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerde acele karar veremeyin. Aldığınız kararları iyi düşünün, gözden kaçan durumlar olabilir. Geçmişle ilgili konularda daha fazla içinize dönebilirsiniz. Kendinizle kalmanız size iyi gelebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Hazırlayacağınız sözleşmeleri kontrol etmelisiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmaları en aza indirmek için yazılı teyit almanız da fayda olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizin önem kazanacağı zamanlardasınız. Derin duygular içine girebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı gözden geçirmek iyi bir başlangıç olabilir. Kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde olası tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konuların olgunlaşmasını beklemelisiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.