1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 27 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
27 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

27 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Günün ilk yarısında, karşınızdakileri daha iyi dinlemeli ve sabırlı olmalısınız. Öğle sonrasında duygusal açıdan daha meşgul ve hassas olabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Günün ilk yarısında, tamamlanması gereken ve zaman alan uğraşlar olabilir. Öğle sonrasında ilişkilerden çok şey öğrenebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Günün ilk yarısında, çocuklarla ilgili konular ve yaratıcı olabileceğiniz imkanlar var. Ancak öğle sonrasında günlük işlerde daha pratik olmaya gayret etmelisiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Günün ilk yarısında, ev ve ailevi işlerle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında ise hayatın güzel yönlerine ve aşka daha açıksınız.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Günün ilk yarısında, yakın çevrenizle ilgilenebilir ve ziyaretler içinde olabilirsiniz. Öğle sonrasında ise ailevi işler gündeme gelebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Günün ilk yarısında, harcamalarınıza ve para durumunuza daha çok özen göstermelisiniz. Öğle sonrasında ilginç haberler duyabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Günün ilk yarısında, Ay burcunuzda ilerlerken kişisel adımlar içindesiniz. Öğle sonrasında parasal alanda şanslı gelişmeler olabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Günün ilk yarısında, ilişkilerinize ve gizli kalan şeylere daha dikkatli yaklaşmalısınız. Öğle sonrasında sizi harekete geçiren çok şey var.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Günün ilk yarısında, gelecek planlar üzerinde değişiklik yapmak gerekebilir. Öğle sonrasında gereksiz risklere girmemeye özen göstermelisiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk yarısında, sorumluluklar ve ilişkilerinize yönelik konular vurgulanıyor. Öğle sonrasında duygusal açıdan daha kararlı bir tutum içindesiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Günün ilk yarısında, uzaklarla ilgili haberler ve yolculuklar olabilir. Öğleden sonra da oldukça kararlı ve gayretli olabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Günün ilk yarısında, bazı uğraştıran işler olabilir. Öğleden sonra ufuklarınızı genişletebileceğiniz daha şanslı koşullar içindesiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.