1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları organize etmeniz gerekebilir. İşlerinizdeki teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde fedakarlık yapmanız gereken durumlar olabilir. Öğleden sonra işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi düzgün ifade etmek önem kazanabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün gelecek planlarınızla ilgili detaylı çalışma içinde olabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizde kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi detaylandırmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda teknik işlerle ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinizi güçlü tutmak önem kazanabilir. Farklı konularda yeni işlere girişmek isteyebilirsiniz. Mevcut işlerde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz ortamları seçebilirsiniz. İşlerinizdeki sorumluluk sizi daha iyi yerlere taşıyabilir. Teknik konuları göz ardı etmeyin.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Gün içinde teknik konularda sorumluluklarınız artabilir. Kendiniz için yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. Özgürlük hissi içinde olacağınız zamanlar var. Akademik konular ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakın çevrenizdeki kişilerle buluşma planlayabilirsiniz. Öğleden sonra işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün gündeminiz yoğun olabilir. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Eğitim almak istediğiniz konularla ilgili sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Finansal konularda kararlarınızı daha dikkatli almaya bakın. Duygusal yönden sizi bağlayıcı koşullar oluşabilir. Öğleden sonra yolculuklar gündeme gelebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün eşinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için mücadele verebilirsiniz. Eğitimlere katılabilirsiniz. Kişisel olarak hassas olduğunuz konuların üzerinde durabilirsiniz. İlişkilerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Sevdikleriniz için planlar yapabilirsiniz. Gün içinde gençlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Çalışma arkadaşlarınızın işlerine destek verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceksiniz. Düzenlemek istediğiniz konularda hızlı davranmanız gerekebilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonra eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün yaratıcılık gereken konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar keyfinizi yerine getirecektir. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bazı konularda daha kolay risk alabileceksiniz. İşlerinizi toparlama fırsatı bulacaksınız.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün ailevi konular önem kazanabilir. Kendinizi geçmişinizde olan konular içinde bulabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize daha fazla yönelmeniz gereken bir gündesiniz. İşlerinizde teknik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Emlak ve gayrı menkul işleriyle ilgilenebilirsiniz. İlgi duyduğunuz konularda eğitim almak isteyebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi farklı işlere yönelmiş durumda bulabilirsiniz. Ticari görüşmeler önem kazanabilir. Detaylara dikkat etmelisiniz. İşlerinizde kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda daha fazla uğraşabilirsiniz. Eğitimler gündeme gelebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün maddi konularda daha fazla mesai harcayabilirsiniz. Bütçenizi oluşturup yatırım yapmak için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İşlerinizdeki teknik konulara dikkat edin. Öğleden sonra eğitimlerde daha fazla görev alabilirsiniz. İletişimle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hassasiyetler oluşabilir. İşlerinizde büyümek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız artış sizi yorabilir. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. İşleriniz için daha fazla mücadele verebilirsiniz. Gün içinde teknik konulara yönelmeniz gerekebilir.

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.