1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 3 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
3 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

3 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor.

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bazı işlerinizde aksamalar olabilir. Gizli kalan durumlar ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerinizde keyifli gelişmeler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Çalışma hayatından gelecek paralar olabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Geleceğinizle ilgili planlarınızda kendinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Yine de planladığınız şeylerde gecikmeler yaşanabilir. Sosyal konularda ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatında başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde aynı gruptan kişilerle görüşebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün iş hayatınızda ön planda olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi toparlamak fırsatı bulacaksınız. Yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Bazı konularda daha fazla görünür olabilirsiniz. Önünüze gelen kısmetleri iyi değerlendirmenizde fayda var. Bürokratik engellerle karşılaşabilirsiniz. Gelecekle ilgili hayallerinizde değişiklikler yapmanız gerekebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilginiz dağınık olabilir. Farklı konularla başkalarına danışabilirsiniz. Eğitim işleriyle uğraşabilirsiniz. Yabancılarla birlikte yürüttüğünüz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sosyal konular ilgi alanınıza girebilir. İş hayatındaki değişiklikler sizi etkileyebilir. Ön görülü olmaya çalışın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Çaba gösterdiğiniz konularda destek alabileceksiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konularda yeni planlar yapabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlardasınız. İşlerinizi tamamlamak için zamana ihtiyacınız olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Gündeminiz hareketli olabilir. İşlerinizi erken saatlerde toparlamanız daha iyi olabilir. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Yabancılardan gelen destekler olabilir. Gün içinde değişik konularla ilgilenebilirsiniz. Eşinizle ilgili konularda uyum içinde kalmak zaman zaman zor olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sizi uğraştıran olaylar gündeme gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün çalışma hayatınızda kısmetli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak için sizin için biraz zor olabilir. Aşk ilişkilerinizde temkinli davranmanızda fayda var. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni projelerin sorumluluğunu alabilirsiniz. Sizi yoran konularda dikkatli olun. Gereksiz harcamalardan kaçının.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bu sabah yaptığınız işlerde destek alabileceksiniz. Aşk hayatınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Yine de bazı konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Gün içinde çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Sorumlu olduğunuz konulardaki değişiklikler sizi yorabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün ailevi konularda daha fazla destek alabilirsiniz. Ev hayatınızdaki değişiklikler için yeni fırsatlar doğabilir. Toprak ve gayrı menkul işleriyle uğraşmak için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde destek görebilirsiniz. İşlerinizde tamamlanmalar ve bitişler olabilir. Geliştirmekte zorlandığınız koşullar olabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Gün içinde iletişim konularında daha başarılı olabilirsiniz. Bugün hareketli bir gündeminiz var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için destek alabilirsiniz. Zihinsel konular daha fazla sizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. İkili ilişkilerinizde sakin olmalısınız.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün yaptığınız işlere kişisel yeteneklerinizi de katacaksınız. Bu konuda başkalarından alacağınız destekler ilerlemeniz için iyi olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili değerlendireceğiniz fırsatlar olabilir. Bugün sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Ani kararlar ile riskli işlere girmemenizde fayda var. Önem verdiğiniz kişilerden fikir alabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların daha fazla üstüne düşebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Ani çıkışlar ilişkileri zor durumlara sokabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hassasiyet gösterebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.