1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 30 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
30 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

30 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Eşinizle veya ortaklı konularda anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Mücadele verdiğiniz konularda kırılmalar yaşanabilir. Eviniz için alışveriş yapabilirsiniz. Teknik konular gündeme gelebilir. Çaba gösterdiğiniz işlerde karşınızdakine bağımlı olabilirsiniz. Bugün dengede kalmak sizin için önemli olabilir. Duygusal konularda dikkatli olmanızda fayda var.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizle ilgili daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Gün içinde yakın çevrenizde yaşanan olaylardan etkilenebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal değişiklikler sizi yorabilir. Güçlü kişilerle karşılıklı gelebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün iş hayatınızda kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermelisiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda daha başarılı olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlarınızda sıkışıklıklar meydana gelebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün zorlu bir süreç yaşıyor olabilirsiniz. Teknik konular gündeminizi meşgul edebilir. Aldığınız sorumlulukları yerine getirmek için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda sizi zorlayan koşullarla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konularda sabırlı davranmaya çalışın. Aşk hayatınızda doğru karar vermekte zorlanabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yakın çevrenizdeki konular gündeminizi meşgul edebilir. Anlaşmazlıkları çözmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları netleştirmeye çalışabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda karşınıza güçlü kişiler çıkabilir. İletişim konusunda zorlanabilirsiniz. Alacağınız destekler sizi güçlendirebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Geleceğinizi ilgilendiren konularda hassasiyetler olabilir. Çevrenizdeki güçlü kişilerle birlikte olmak sizi yorabilir. İşlerinize yön kazandırmak için mücadele verebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. İletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde engelleri aşmak için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. İş hayatınızdaki sorunları çözmek için iletişiminiz kuvvetli kişilerle görüşme yapabilirsiniz. Üstleriniz sizi bugün zorlayabilirler. Duygusal değişimler yaşayabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı zorlanabilirsiniz. Endişeleriniz artabilir. Yabancılarla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerinizde iletişiminize dikkat ediniz. Olayların yoluna girmesi için sabırlı olmalısınız. Konsantrasyonunuzu sorumlu olduğunuz işlere yönlendirmelisiniz. Çatışmalardan uzak durmaya çalışın.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Geleceğinizle ilgili planlarınızda başkalarından destek alabilirsiniz. İletişim yollarını iyi kullanacağınız bir gündesiniz. Sizden güçlü gördüğünüz kişileri karşınıza almamaya çalışın. Mücadele gerektiren koşullar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eğitim almanız gerekebilir. Yön vermek istediğiniz işlerde sorumluluk alabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün iş hayatınızdaki teknik konular değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorumluluklarınız artabilir. Eşinizden gelen iş yükleri sizi zorlayabilir. Ticari konularda güçlü kişilerle ortaklıklar olabilir. İşlerinizde engelleri aşmak için mücadele verebilirsiniz. İlişkilerinizde denge kurmak önemli olabilir. Tartışmalardan uzak durun.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Gün içinde yeni şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinizdeki yoğunluk sizi zorlayabilir. Kafanızı dağıtmak için seyahatler planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda dengede kalmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi belirginleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün ortaklı konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. İlerleme kaydetmek için mücadele etmeniz gerekebilir. Sizi endişelendiren konuların daha fazla üstüne gidebilirsiniz. İfadelerinize dikkat etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermelisiniz. Teknik konularda değişikliğe gitmek zorunda kalabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.