1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 30 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
30 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

30 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sabah saatlerinde keyif alacağınız işler yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda somut bir şeyler ortaya koymak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha hareketli olabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmayın.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün ev hayatınızdaki konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak için kararlar alabilirsiniz. Gün içinde evle de ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkıyor. Sevdikleriniz için organizasyon yapabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gün içinde iletişimden kaynaklı sorumluluklar yaşanabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmanız gereken zamanlar var. İlerleyen saatlerde yeteneklerinizi daha fazla kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi göstermek isteyeceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bütçenizle ilgili yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Yeni işler için fırsatlar var. İlişkilerinizin zarar görmesini istemiyorsanız daha sakin davranmaya özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde ilişkilerinizle ilgili yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızı rahat ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. Gün içinde kendi iç sesinize kulak verin. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle program yapabilirsiniz. Kazalara ya da sağlığınıza yönelik daha dikkatli olmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Gizli kalan konular gündeme gelebilir. Daha akılcı olmaya gayret edin. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. Bu arada hastaneler, kollektif temalar, sosyal konular da gündeme gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekleri yeni şeyler inşa etmek için kullanabilirsiniz. Gün içinde daha uyumlu ve dengeli olabilirsiniz. Kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerini kendinize ayırmak veya spor iyi bir fikir olabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koymak isteyeceğiniz zamanlar var. İletişim eksikliğinden kaynaklanan ani çıkışlar yapmamaya bakın. Öğle saatlerinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha serbest hissedebilir ve sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Gün içinde kendinizi geliştireceğiniz planlar yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak için heveslisiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda daha dikkatli olmaya bakın. İlerleyen saatlerde endişe ettiğiniz konular gündeme gelebilir. Etrafınızdaki insanlarla çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı kendinizi korumalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla ele almanız gerekiyor olabilir. Finansal konularda yeni kararlar da mümkün. İlerleyen saatlerde sorumluluklarınız artış olabilir. Kişisel sorunlarınızı aşırı dert etmemeye bakmalısınız.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni sorumluluklar almanız gerekebilir. Karşınızdakilerle ilişkinizde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle uyum aramak gerekiyor. Akşam saatlerinde sosyal alanda daha olumlu fırsatlar var.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Çalışma arkadaşlarınızla kişilik çatışmalarına girmemeye bakın. İyi hazırlanmış bir plan sizi hedefe götürebilir. Sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanız da fayda var. Akşam saatlerinde sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmalısınız. Kendinizi duygusal anlamda sıkışmış hissedebilirsiniz. Yorgunlukları dengelemek gerek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.