1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 30 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
30  MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

30 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor.

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün kırılganlık ve alınganlık gösterme eğiliminiz oldukça yüksek. Ancak bu tip durumları dışarıya belli etmeme ve sanki hiçbir şey olmamış gibi davranıp içinize atma hali, olayın kendisinden daha çok yoracak sizi. İfade edin.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bir arkadaşınızdan görmeyi beklediğiniz bir iyilik bugün istediğiniz ölçüde gelmeyebilir. Gelse bile tahmin ettiğiniz kadar işe yaramayabilir. Dostlar için yapılan fedakarlıklar olursa, karşılık beklemediğinizden emin olun.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

İşlerinize odaklanmak için her zamankinden çok çaba göstermeniz gerekecek. Sizin yapıp tamamladığınız bir şeyin takdiri bir başkasına gidebilir. Ego odaklı davranmak yerine yapılanın işe katkı sağlayıp sağlamadığına bakın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün akıl almaya ihtiyaç duyduğunuz kişilere istediğiniz anda ulaşamayabilirsiniz. Tecrübe edip doğru yolu kendi kendinize öğrenmek en doğrusu olacak. Herkesin yolu kendine ve kendi yaşam planına uygun olan. Sizi yanıltabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün maddi konular sizi biraz yorabilir. İşinizi halletmek için gereken parayı denkleştirmek tahmin ettiğinizden çok daha fazla bir mücadele gerektirecek. Harcamalar konusunda çok daha fazla ölçülü olmaya ihtiyaç var.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Eşiniz ve evliliğinizle ilgili konularda sarf ettiğiniz emeğin görünmemesi, haksızlığa uğradığınızı düşündürecek durumların yaşanması gibi şeyler söz konusu olabilir bugün. Kalıcı kırgınlıklar ve yaralar yaratmamaya çalışın.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

İşlerinizi yoluna sokmak, yarım olan şeyleri toparlayıp kafanızı rahatlatmak isteğindesiniz. Ancak bugün neye elinizi atsanız sanki bir yerlerde tıkanacak gibi görünüyor. Takdir beklentisi yerine gerçekten işe odaklayın kendinizi.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün yaratıcılık isteyen iş ve uğraşlarınız söz konusu olduğunda yeteri kadar yüksek bir performans gösterememe riskiniz var. Çocuklarla olan ilişkilerinizde de sorunlar yaşanabilir. Olayları fazla kişiselleştirmeyin.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Aile büyüklerini ilgilendiren bir konuda destekleyici ve toparlayıcı olmanız gerekebilir bugün. Ev düzeniniz ve aile hayatınız sizin yüksek çabanızı gerektiriyor. Sevdiklerinizle aranıza şahsi meseleler ve çıkarlar girmesin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bazı konuşmalarınız yanlış anlaşılabilir. Kalıcıkırgınlıklar yaratmamaya özen gösterin. Verdiğiniz bir tepkinin aslında neye olduğunu açıklayın. Bugün alacağınız kararlarda da bazı önemli noktaları göz ardı etme riskiniz var.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Paranızı işe yarar bir şekilde kullanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Neye ne kadar ödeme yapacağınız ve sahip olduklarınızın bunlara yetip yetmediği gibi konularda yapılacak yanlış değerlendirmeler bütçe açıklarına vesile olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün etki bırakmayı düşündüğünüz önemli bir görüşme ya da görünmeyi beklediğiniz bir başarı ile alakalı konularda istediğiniz kadar yüksek bir kazanç elde edemeyebilirsiniz. Yanlış anlaşılmaya çok müsait olacaksınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.