1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 4 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
4 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

4 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor.

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün iş hayatınızda görünür olmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi toparlamak için fırsat yaratmalısınız. Yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Bazı konuları daha iyi hale getirmek için çalışacaksınız. Gün içinde ailevi konularla da ilgilenebilirsiniz. İşle ilgili konularda mücadele etmeniz gerekebilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için istekli olabilirsiniz. Farklı konulardaki işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde eksiklikleri tamamlamak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde duygusal konularda zorlanabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Finansal konularda sizi strese sokan olaylar gelişebilir. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgilenmek için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Bazı işleriniz sizi duygusal olarak zorlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün eşinizle ilgili konular da hassas dengeler ortaya çıkabilir. Farklı fikirlerde olan kişilerle uzlaşmak sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz konular üzerinde daha fazla çalışmanız gerekebilir. Düzeltebileceğiniz konularda yeni şeyler üretebilirsiniz. Bazı işlerinizde eksikleri tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Kişisel konular ön plana çıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün çalışma hayatınızla ilgili koşullarda değişiklikler olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı duyarlı olmanızda fayda var. Gün içinde bazı konularda değişikliğe gidebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuların sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullandığınız işlerinizde yoğunluk olabilir. Çocuklarınızla ilgili meşguliyetleriniz artabilir. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Gün içinde bazı konularda duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Eksik olduğunuz işlerinizi tamamlamayabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Ailevi konularda keyfinizi kaçıran durumlar olabilir. Gün içinde aldığınız sorumluluklar sizi yorabilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları düzenlemek isteyebilirsiniz. Toprak ve emlak işlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün yoğun bir gün olabilir. Duygusal olarak değişikliklere açık olmalısınız. Bazı konularda eğitim alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif davranmanız gerekebilir. Yeni haberler duyabilirsiniz. Sizi kısıtlayan konulara karşı temkinli olmalısınız

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün parasal konular sizi meşgul edebilir. Kişisel harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde işlerinizle ilgili eksikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Finansal anlamda sizi zorlayan koşullar oluşabilir. Kendinizi fazla zorlamamaya çalışın. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kişisel anlamda daha ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir. Bazı işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Duygusal olarak zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde aksamalar olabilir. İkili ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönetemediğinizi hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için zaman harcayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki koşullar ağırlaşabilir. Sabır gerektiren işlere yönelebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün aynı gruptan kişilere zaman ayırabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. İş arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. İşlerinizde eksikleri gidermek için uygun bir gündesiniz. Bugün sorumluluk almak isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.