1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 4 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
4  KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

4 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor.

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün sorumlu oluğunuz işlerinizde en iyisini yapmak için çabalayacaksınız. Birçok şey tasarlamak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki değişimlerden etkileneceğiniz zamanlar olabilir. Gün içinde risk almak isteyebilirsiniz. Yeni sözleşmeler için uygun bir gün olmayabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Ev hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Ailenizle ilgili konulara fazla yoğunlaşıp kendi işlerinizi aksatabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar yaşanabilir. İşler sürünceme de kalabilir. Tamamlamanız gereken işlere yoğunlaşmak sizin için daha iyi olabilir. Başarılı olmak için çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gün içinde sorumlu olduğunuz konularla kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkileneceğiniz zamanlar olabilir. Kulağınıza sizi şaşırtacak yeni haberler gelebilir. Kardeşlerinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün yeteneklerinizi kullanmak için elinize fırsatlar geçebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele edeceğiniz zamanlar var. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konulardaki yavaşlamalar canınızı sıkabilir. İlerleme kaydetmek için destek almanız gerekebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kişisel hassasiyetiniz olan konularda kendinizi biraz fazla yorabilirsiniz. Önem verdiğiniz olaylarda gurur yapmamaya özen gösterin. Yeni başlangıçlar için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gelecek yönünde planlamalar yapabilirsiniz. Bugün ilişkilerinizle ilgili farklı konular dikkatinizi çekebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşayacağınız kayıplar, keyfinizi kaçırabilir. Duygusal olarak yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza çekileceğiniz zamanlar olabilir. Bilinmeyen nedenlerden dolayı işlerinizdeki aksamalarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilir, meslek grubundan arkadaşlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak, kendinizi ortaya koyacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda en iyisini yapmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Sabırlı olun.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Bugün hedeflerinize ulaşmak için alternatif planlar uygulamak isteyebilrisiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili toplum önünde olmak sizi keyiflendirecektir. Gün içinde işlerde aksamalar yaşanabilir. Üstlerinizle samimiyetinizi devam ettirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün yeni ufuklara açılmak için yolculuklar yapabilirsiniz. Akademik konular ilginizi çekebilir. Yabancılar gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşüp, düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmek için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Fakat işleriniz istediğiniz hızda akmayabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Korktuğunuz veya endişe duyduğunuz olaylar bugün gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı konulardan gelen işlerde aksamalar yaşayabilirsiniz. Borç alacak işleri için uygun bir gün olmayabilir. Finansal konularda yeni kararlar almayın. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Kriz yaratan olaylardan uzak durun.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Aldığınız sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. İşleriniz istediği hızda akmayabilir. Bu durumun sizi endişelendirmesine izin vermeyin. Akışta kalın. İkili ilişkilerinizde dengede kalmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştıran olaylara karşı en iyisini yapmaya çalışacaksınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sorumlu olduğunuz işlerinizde mücadele etmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızdaki arkadaşlarınızla sorumluluklarınızı paylaşmak size kolaylık sağlayacaktır. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmaya çalışın. Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.