1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 4 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
4 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

4 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Ailenizle ilgili sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gün. Annenizle ilgili hassasiyet içeren konular gündeme gelebilir. İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Üstlerinden alacağınız desteklerle uğraştığınız işlerde yüksek motivasyon hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşabilmek için doğru adımları atabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

İş hayatınızda yabancılarla ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. Ev hayatınıza ait konular ön plana çıkabilir. Ailenize karşı sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınız gelecek beklentilerinizi şekillendirebilir. Arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hassasiyet yaşayabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ortaklı para konularına dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Finansal konularda destek almak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Evinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde korunma ihtiyacı oluşabilir. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. Bu konuda farkındalığınız yükseliyor .

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Evinizle ilgili konularda gündeme gelebilir. Ailenize ait konularda sorumluluklarınız artabilir. Bu konularla ilgilenirken çalışma hayatınızdaki işlerinizi ertelememeye çalışın. İlişkilerinizde ve aşk hayatınızda hassasiyetler oluşabilir. Koruma ve korunma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Denge ve uyum arayacağınız zamanlar olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerden gün içinde destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha hassas durumlar ortaya çıkabilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizle ilgili olayları ihmal etmemeye çalışmalısınız. Akışta kalmaya çalışın.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İkili ilişkilerinizde korunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı evinize ait konularda gösterebilirsiniz. Ailevi konularda kendinizi ifade etmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Aşk hayatınızda hassasiyetler söz konusu. İki tarafta korunma ihtiyacı içinde olabilir. Güven arayışı içine girebilirsiniz. Bunu ikili ilişkilerinizde bulabilirsiniz. Ailenizde geçmişe ait konular tekrar gündeme gelebilir. Gelenekler ve sorumluluklarla ilgili uğraşlar içine girebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerle ilgili konular önem kazanabilir. Ailenize karşı sorumlu olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili uğraşlar olabilir. İkili ilişkilerinizde hassas durumlar ortaya çıkabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. Finansal durumunuzu gözden geçireceğiniz bir gün. Eve ait harcamalarınıza dikkat etmek ve bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerinize daha korumacı yaklaşabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

İlişkilerinizdeki hassas dengeler bugün ön plana çıkabilir. Karşınızdakilere korumacı davranabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Ailenize karşı yerine getirmeniz gereken sorumluluklar oluşabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gün.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar sebebi ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ailenizde olan olaylara elinizde olmayan nedenlerden ötürü destek veremeyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirememek size yük olabilir. İlişkinizde korumacı bir tavır sergileyebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İş hayatınızda alacağınız destekler, işlerinizi kolaylaştıracaktır. İlişkilerinizde hassas bir süreç geçiriyor olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konular gelecek beklentilerinizi etkileyebilir. Üstlendiğini sorumluluklar, geleneksel yapı içinde sizi yorabilir. Korunma ihtiyacı içinde olacağınız zamanlar var. Sosyal çevreniz sayesinde biraz rahatlamak isteyebilirsiniz.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.