1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 5 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
5 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

5 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu durum sizi biraz yorabilir. Kendi özel hayatınızdan feragat etmeniz gerekebilir. Doğru organizasyonlarla bu durumu sakince çözebilirsiniz. Bazı konularda çevrenizdeki insanlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Gereksiz harcamalarınızı kısmalısınız. Hobilerinizle ilgili konularda daha yaratıcı olabilirsiniz. Bazı konularda risk almak için acele etmeyin. Gün içinde duygusal olarak dağınık hissedebilirsiniz. İşlerinize konsantre olmak kolay olmayabilir. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ailevi konularda güçlü kalmanız gerekebilir. Duygusal olarak kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe ait konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Belirsiz koşullar keyfinizi kaçırabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün yaşayacağınız zihinsel süreçler sizi yorabilir. Yakın çevrenizde size ihtiyacı olan kişiler olabilir. Öğreneceğiniz yeni haberler sizi şaşırtabilir. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları ilerletmek için mücadele edebilirsiniz. Eğitsel konularda işlerinizi temellendirmek isteyebilirsiniz. Dikkatinizden kaçan konular olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün işlerinizde yeteneklerinizi kullanırsanız daha kolay ilerleyebilirsiniz. Başkalarından göreceğiniz yardımlar işlerinizi sağlamlaştırmak için iyi bir fırsat olabilir. Parasal konularda yeni fikirler gündeme gelebilir. İş hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Güçlü gördüğünüz kişilerden aldığınız destekler sizi duygusal olarak zorlayabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün duygusal yönden güçlü olmanız gereken bir gündesiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Kişisel konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Karar almakta güçlük çekebilirsiniz. İlişkilerinizdeki konular sizi meşgul edebilir. Farklı fikirler konuşulmaya başlanabilir. Yabancılarla ilgili konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Gün içinde ihmal ettiğiniz konular nedeniyle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan koşullar oluşabilir. Kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Finansal konularda kafanızı kurcalayan durumlar gündeme gelebilir. Başkalarına yardım etmek isteyebilirsiniz. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal konularda dağınıklık yaşayabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlar içinde olabilirsiniz. Dernek işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Aynı çevredeki insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi güçlendirmek için yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Duygusal hayatınızda kendinizi daha hevesli hissedebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz işlerde ilerleme sağlayacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. İş yerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkiniz önem kazanabilir. Bazı konularda onlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün gündeminizi farklı konular meşgul edebilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekebilir. İsteyerek sorumluluk alacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi ilerletmek isteyebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konulara yönelebilirsiniz. Duygusal olarak biraz karışık hissedebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Ortaklı konularda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Teknik konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içinde finansal konularla ilgili yenilenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için mücadele verebilirsiniz. Finansal konularda dalgalanmalar olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle ilgilenebilirsiniz. Ticari konularda dağınıklık yaşayabilirsiniz. Gerçek olmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işleri daha sıkı tutmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişiler bugün önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde başarılı olmak için çaba göstereceksiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.