1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 6 Aralık Burç Yorumlarınız
6 Aralık Burç Yorumlarınız

6 Aralık Burç Yorumlarınız

6 Aralık Burç Yorumlarınız

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Çekişmeleri zekânızla avantaja çevirebilirsiniz. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı zorlayabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Pazar günü, seyahatte, dış ortamlarda tanımadığınız veya daha az samimi olduğunuz insanlarla fikir ayrılıkları veya sürtüşmeler gündeme gelebilir. Onlarla olan bağlantılarınız çok dikkat edin. Oluşabilecek sürtüşmeleri en aza indirmek elinizde.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Pazar günü, sevdiğiniz insana karşı gizli tutkularınız devreye girerse, bir takım sürtüşmeler yaşanabilir. Bir yandan da tehlikeli spor ve aktivitelerden uzak durun. Çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edip onların isteklerini geri çevirmeyin.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, şartları değiştirmek ve bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak. Sevdiğiniz insanla girişeceğiniz güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi ve enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Pazar günü, iletişim halinde olacağınız iş arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizdeki kişilerle aranızda oluşacak güç çekişmelerine ve öfkeli tavırlara dikkat etmeniz gerekebilir. Kolay tepkiler verebilirsiniz. Bu tepkileri kavga boyutuna taşımamalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün, aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiyle sahip olduklarınız konusunda yarışlara girmemeye özen gösterin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Sakin olmaya özen gösterin.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Pazar günü, ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalar veya sürtüşmeler oluşabilir. Özellikle davranışlarınızı gözden geçirmeli, anlık sinirlerden kaçınmalı, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız. Parasal anlamda karşınıza çeşitli fırsatlar çıkabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Pazar günü yakın çevrenizdeki insanlarla beklenmedik güç çekişmeleri gündeme gelebilir. İçsel enerjiniz yüksek olacağından, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmakta fayda olacak. Araba kullanırken dikkatli olun.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bu pazar, sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde parasal konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Zira bu alanlarda parasal meseleler yüzünden öfke patlamaları ve ilişki bozulmaları karşınıza gelebilir. Sağduyunuzu korumalısınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Pazar günü, toplum içinde ve kalabalık ortamlarda ego sürtüşmelerine dikkat edin. İnsanların hakkınızda söylediklerini umursamayın. Fikir ayrılıkları karşısında hemen sinirlenmeyin, enerjinizi bir sürü işinizi tamamlamak için kullanın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Beklenmedik yerlerden alacağınız yoğun enerjiyle, seyahatlerde ve sizi daha az tanıyan insanların yanında olumsuzluklar ve sürtüşmeler yaşamaya müsait olacaksınız. Enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışın ve olumsuzlukları üzerinize çekmeyin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Pazar günü, sosyal ortamlarda veya davetlerde, güç çekişmeleri ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Yaptığınız bir işte sorunlar ortaya çıkabilir. Çevrenizdeki insanlarakarşı acımasız olmamaya çalışın.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.