1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanıyorsanız bugün daha cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Risk almak daha kolay olabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda karar almak için acele etmeyin. Aşk hayatınız renklenebilir. Sevdiğiniz şeyler için yeniden harekete geçebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün ev hayatınızda bitirilmesi gereken işlerinizi toparlayabilirsiniz. Fikirlerinizi daha çok kişi ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni farkındalık kazanabilirsiniz. Bunu çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Evinize sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün zihinsel olarak hareketli bir gündesiniz. Yazışma ve konuşmalarınızda kendinizi daha cesur hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinize başkalarını da dahil edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yeni haberler gündeminizi etkileyebilir. Ticari faaliyetlerinizde daha yoğun olarak ilgilenebilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili gelişmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuzu daha fazla savunma ihtiyacı oluşabilir. İşlerinizi toparlamak için yardım alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda cesaretinizi toplayacağınız bir gündesiniz. Riskli işler sizi biraz zorlayabilir. Başkalarıyla paylaşım içinde olmak sizi mutlu edebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kişisel konularda kendinizi cesur hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sabırlı davranmanız gereken durumlar söz konusu. Hassas olduğunuz konuları daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla paylaşım içinde olabilirsiniz. Yeniden harekete geçmek istediğiniz konular için fırsatlar doğabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar olabilir. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi yorabilir. Programlarınızdaki değişiklikler sizi zorlayabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Toparlamanız gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. İdeolojik konulara girmemeye çalışın.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün geleceğinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için başkalarından destek alabilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız şeylere yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle planlar yapabilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işlerle uğraşabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün işlerinizi tamamlamak için program yapabilirsiniz. Bazı konular ve kişiler sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele verebilirsiniz. İşlerinizi yapabilmek için riskli durumlardan uzak durmalısınız. Duygusal konular ön plana gelebilir. Sevdiğiniz şeylere zaman ayırabilirsiniz. Fikirlerinizi savunurken dikkatli olmanızda fayda var.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İş ilişkisinde olduğunuz kişilere kafanızı yorabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde inşa etmek istediğiniz işlere yönelebilirsiniz. Yeniden harekete geçirmek istediğiniz işlerinizde başarılı olabilirsiniz. Yabancılarla birlikte olmak işleriniz açısından sizi geliştirebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün endişe duyduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işlerinizde başkalarından destek alabilirsiniz. Finansal konularda fazla cesur davrandığınız için duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Fikirlerinizi savunurken karşınızdakini de düşünmeye özen gösterin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün eşinizle ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Ortaklı konularda cesur kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde verdiğiniz mücadele sizi yorabilir. Bazı konulara yeniden başlama isteği içinde olabilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Tamamlamaya çalıştığınız işlerinizde mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün işlerinizi yeniden yapılandırmak durumunda kalabilirsiniz. Sanatsal konulara ilginiz artabilir. Gün içinde fikirlerinizi sevdiklerinizle paylaşmak için görüşmeler organize edebilirsiniz.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.