1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizleri ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün sizi endişelendiren konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Borç ve alacaklarınızla ilgili konularda finansal destek alabilirsiniz. Banka işlerinizi bitirmek için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Bazı olaylar sizi değişim ve dönüşüme zorlayabilir. Sabırlı olun.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün size düşmanlık yapanlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi uğraştırabilir. Sizi yoran kontrol dışı olaylara karşı daha sabırlı olmanızda fayda var. Akışta kalmaya özen gösterin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

İş arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeni işler planlamak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran koşullar da oluşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hizmet aldığınız kişilerle yapacağınız görüşmelerde değişiklikler yaşanabilir. Detaylar yorabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün keyif aldığınız işlerinize yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yeni deneyimler olabilir. Sevdiğiniz şeylerle ilgili bitişler olabilir. Gün içinde değişen planlara ayak uydurmanız gerekebilir. Çocuklarınıza zaman ayırmak ve birlikte olmak isteyebilirsiniz. Harcamalar var. Bazı konularda yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konulara odaklısınız. Hayatınızda bazı defterleri kapamak durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra düşüncelerinizi değiştirebilecek olaylar yaşanabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün iş hayatınızda eğitimle ilgili konularda hareketlilik var. Yakın çevrenizdeki kişilerle sıkı bir iletişimdesiniz. Gün içinde kardeşlerinizle daha yakın olmak size iyi gelecek. İletişim içinde olduğunuz konularda bazı sıkışıklar yaşayabilirsiniz. Ticari konular, zekanızı kullanacağınız işler daha fazla gündeme gelebilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün harcamalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün daha çok süregelen konuları bitirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kişisel konularınızda sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Yeni başlayacağınız konularda değişiklikler olabilir. Kendinizi beklemede hissedebilirsiniz. Kendinizi yeni konulara hazırlamak için fırsat bulacaksınız.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün sizi meşgul eden olaylar karşısında kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bu konuları kabullenmeye bakın. Ruhsal gelişiminiz için kendi içinize dönebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız planlar ilerleyen saatlerde değişiklik gösterebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi biraz sıkışmış hissediyorsanız, arkadaşlarınızdan destek bulabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak size ilham getirebilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Koşullar sıkışık da, olsa, iş hayatında alacağınız desteklerle sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için fırsat yakalayabilirsiniz. Aynı çevredeki insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için ter dökeceksiniz. Koyduğunuz hedeflerle ilgili üstlerinizle görüşmek iyi olabilir. Sıkışan işlerde program değişikliği yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İşleriniz bürokratik engellere takılabilir. Sakin kalıp, yeni bir yön belirlemek için kendinize fırsat tanıyın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün sevdiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek daha kolay olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yolculuk planlarınızda değişiklik yapabilir, yeni organizasyonlar planlayabilirsiniz. Düşünsel konular öne çıkabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.