1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 8 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
8 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

8 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün ev hayatınızda bitirilmesi gereken işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı değişiklikler olabilir. Kontrolünüz dışındaki konular sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeni farkındalık kazanabilirsiniz. Bunu çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Cesaret gerektiren işlerinizi bugün halledebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün zihinsel olarak hareketli bir gündesiniz. Yazışma ve konuşmalarınızda kendinizi daha cesur hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için mücadele edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yeni haberler gündeminizi etkileyebilir. Ticari faaliyetlerinizde daha yoğun olarak ilgilenebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili gelişmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kontrol dışı değişiklikler olabilir. İşlerinizi tamamlamak için yardım alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda cesaretinizi toplayacağınız bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili risk alabilirsiniz. Fakat acele karar vermeyin. Programlardaki değişiklikler keyfinizi kaçırabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün kişisel konularda kendinizi cesur hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sabırlı davranmanız gereken durumlar söz konusu. Hassas olduğunuz konuları daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Gün içinde oluşan değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Kontrol edemediğiniz duygusal sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar olabilir. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi yorabilir. Programlarınızdaki değişiklikler sizi zorlayabilir. İşlerinizde sonlandırdığınızı sandığınız konular tekrar gündeme gelebilir. İşlerinizi yoluna koymak için daha fazla mücadele verebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün geleceğinizle ilgili konularda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için hırslı davranabilirsiniz. İşlerinizde aceleci davranmayın. Kolayca risk alabilirsiniz. Konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bugün olaylar sabrınızı ölçebilir. Otorite tarafından manipüle edildiğinizi hissedebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün işlerinizi tamamlamak için program yapabilirsiniz. Bazı konular ve kişiler sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele verebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. İşlerinizi yapabilmek için riskli durumlardan uzak durmalısınız. Duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Tepkisel davranabilirsiniz. İlişkilerinizi dengede tutmaya özen gösterin.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İş ilişkisinde olduğunuz kişilere kafanızı yorabilirsiniz. Hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde sabırlı davranmalısınız. Değişiklik yapmak istediğiniz konular sizi fazlasıyla zorlayabilir. Başkaları tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün endişe duyduğunuz konularda acele kararlar almayın. Sabırlı davranmanız gereken konular söz konusu. İşlerinizi tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Gün içinde üstlerinizle ilişkileriniz de dikkatli olmalısınız. Finansal konularda fazla cesur davrandığınız için duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün eşinizle ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Ortaklı konularda daha cesur kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde verdiğiniz mücadele sizi yorabilir. Sabırlı davranmanız gereken durumlar olabilir. Bazı konularda fazla kontrollü olmak sizi yorabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Tamamlamaya çalıştığınız işlerinizde mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizde sabırlı davranmalısınız. İkili ilişkilerinizde tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. Sportif faaliyetler rahatlamanıza neden olabilir. Gün içindeki değişiklikleri kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanıyorsanız bugün daha cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Risk almak daha kolay olabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda karar almak için acele etmeyin. İkili ilişkilerinizde zorlanacağınız bir gündesiniz. Değişen koşulları yönetmekte zorlanabilirsiniz.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.