1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. BURÇLARA GÖRE ÖPÜŞME TARZLARI
BURÇLARA GÖRE ÖPÜŞME TARZLARI

BURÇLARA GÖRE ÖPÜŞME TARZLARI

Öpüşmek erkek ve kadın arasında ki ilişkinin ilk adımıdır.

A+A-

Öpüşme olayında bir çok noktanın dikkate alınması ve etkileyici bir öpücükle etkileyici olmanın yollarını iyi bilmekle birlikte öpüşme adabınıda iyi bilmek gerekmektedir. Canlarım kadınınevi.com kadın sitesi hem bayanlar hemde erkekler için burçlarının özelliklerine göre hangi tarzda öpüşmeleri gerektiği ve burçlarının yapısına göre kişinin öpüşme şeklini kendimizce sizlere sunmaya çalışacağız. Kadın ve erkek dünyasında etkilyeci öpücük çeşitlerinin çok olması bir yana öpüşmenin sadece iki dudağın teması olarakta görenlerin var olması haz almanın yok olmasını göstermektedir. bu nedenle burcunuza göre öpüşme tarzını dikkate alırsanız sizin içinde uygun bir tarz olacağını görebilirisiniz.Kadın ve erkek olarak ayrı ayrı burçları ve öpüşme tarz larını yazdık.

Koç Erkeği ve kadını Öpüşme tarzı

Koç erkeği:
Öpüşmeye doyamayan koç erkeği, her zaman en iyi dudaklara sahip seksi kızları aramakla meşguldür.

Koç kadını:
Cesaretli ve deli dolu koç kadını, ilk adımı kendisi atmaya çekinmez. Öpüşmekten büyük haz duyar.

Boğa Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Boğa erkeği:
Onun için öpüşmenin içten olması, fanteziden önemlidir. Eğer gerçekten seviyorsa, o zaman Boğa erkeği tam bir boğaya dönüşür.

Boğa kadını:
Boğa kadını bu burcun erkekleriyle kıyaslandığında öpüşme konusunda daha yaratıcıdır. Bazıları öpüşme durumunu adeta hiç yoktan yaratırlar ve tam hedeflerini tuttururlar.

Akrep Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları

Akrep erkeği

Akrep erkeği tarafından öpülmek ve kendinizden geçmemek mümkün değil. Sevgilisini memnun edebilmek için hiçbir şey esirgemez. Bu arada biraz fazla ileri gittiği de olabilir.

Akrep kadını

Biraz tedirgindir öperken. Bir bakarsınız çekingen ve utangaç olur, bir bakarsınız dudaklarınıza vampir gibi yapışır. Cazibesine hiç bir erkek dayanamaz. Adeta büyüler...

İkizler Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
İkizler erkeği:
Genelde çok sakin ve hassas öper, yavaşca dokunur sevgilisinin dudaklarına. Çekici bir havaya bürünmesini çok iyi bilir ve öptüğünde bir kaç gün süren bir etki bırakır.

İkizler kadını:
Öpüşmeleri erkekleri çıldırtacak biçimdedir. Değişik oyunlarla öpüşmeyi daha ateşli yapmaya çalışır. Böyle bir kadını hangi erkek öpmek istemez?

Yengeç Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Yengeç erkeği:
Hislerini en iyi öperken ifade eder. Sevdiği kadını dudaklarının ve dilinin ateşiyle büyüler.

Yengeç kadını:
Öpüşme maratonu yapılsaydı, o, muhakkak birinci olurdu. Onu öperken can sıkıntısından şikayetçi olamayacaksınız, çünkü yengeç kadınının öpüşmeleri çok şehvetli olur.

Aslan Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Aslan erkeği:
Aslan erkeği, öptü mü tam öper. Yani dudaklarindaki bayan kendini heyecandan tamamen onun kollarına teslim edene kadar bırakmaz.

Aslan kadını:
Aslan kadını tarafından öpülen erkek, zamanı ve mekanı unutur. Öpüşmek ancak bu kadar mükemmel ve bu kadar ateşli olabilir.

Başak Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Başak erkeği:
Aşık Romeo gibi davrandığı söylenemez. Ancak azimli ve tuttuğunu koparan başak erkeği sevgilisinin nelerden hoşlandığını çabuk keşfeder. O zaman öpücükleri, yıldırım gibi yüreğinize saplanır.

Başak kadını:
Bu konuda erkeği tarafından yönlendirilmeye bayılır. Yavaş ve hassas dokunuşlu öpücüklere dayanamaz. Onun için öpüşmek, çok büyük önem taşır. Bu nedenle de hayatında hiç bir öpüşmeyi unutmaz.

Terazi Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Terazi erkeği:
Kadınları kendine çeken bir büyüye sahip, aynı zamanda bir öpüşme uzmanı. Hassas terazi erkeği, kendini tamamen öptüğü kadına adar ve onu yaratıcılığıyla her seferinde yeniden şaşırtmayı başarır.,
Terazi kadını:
Onun için sevişmek bir nevi sınavdır. Çok seçicidir ve herkese hedefin kapısını açmaz. Çok sık öpüşmesinin nedeni belki de kendine yakışan erkeği belirlemek istediği içindir.

Yay Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Yay erkeği:
Öpüşme sanatını onun kadar iyi bilen yoktur. Açık ve dobra tavırlarıyla öptüğü kadının tam kalbine isabet eder.

Yay kadını :
Hep bir öpüşme macerası peşindedir. Hayalindeki erkeği bulduğunda onu şımartmasını çok iyi bilir.

Oğlak Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Oğlak erkeği:
O, kadınını dayanıklı, hırslı olmasıyla ödüllendirir. Kadının her istediğini yerine getirmek için, elinden geleni yapar.

Oğlak kadını:
Bazen biraz canı sıkılmış gibi davranır, fakat bu sadece kontrolünü kaybetmek istemediği içindir. Eğer erkeğine güveniyorsa tam bir seks fırtınası estirir.

kova Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Kova erkeği:
Bütün sevişme çesitlerini dener ve en iyi öpüşme şeklini bulmaya çalışır. Çevresinde gördükleri ve duyduklarından çok etkilenir ve herşeyi denemeye hazırdır. Kova erkeğiyle öpüşürken heyecanını kaybetmezsin.

Kova kadını:
Bu konuda oldukça yaratıcı ve adeta bir öpüşme uzmanıdır. Sınırsız fantezi ve fikirlere sahiptir.

balık Kadını ve Erkeği öpüşme tarzları
Balık erkeği:
Onun için öpücük bir yemindir. Eger aşıksa dudakları adeta romantizm fışkırtır. Bu kadar duygulu olabilmesi için öptügü kişiye sonsuz güvenmesi gerekir.

Balık kadını :
Hayalindeki erkek olunca, kendini tamamen onun dudaklarına bırakır. Başkaları isteklerini kelimelerle ifade ederken, balık kadınları bunu en iyi şekilde dudaklarıyla yapar.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.