1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. CREDİT WEST BANK’IN GİRNE ŞUBESİ CUMHURBAŞKANI EROĞLU TARAFINDAN HİZMETE AÇILDI
CREDİT WEST BANK’IN GİRNE ŞUBESİ CUMHURBAŞKANI EROĞLU TARAFINDAN HİZMETE AÇILDI

CREDİT WEST BANK’IN GİRNE ŞUBESİ CUMHURBAŞKANI EROĞLU TARAFINDAN HİZMETE AÇILDI

Credit West Bank’ın yeni Girne Şubesi, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu tarafından hizmete sokuldu.

A+A-

Credit West  Bank’ın yeni Girne Şubesi, Cumhurbaşkanı  Derviş Eroğlu tarafından hizmete sokuldu.

Credit West Bank’ın ülke genelindeki 14’üncü şubesi olan bankanın açılışına, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun yanı sıra,  Meclis Başkan Yardımcısı Ünal Üstel, UBP Milletvekili Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Günay Çerkez, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Credit West Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding ve Credit West Bank yönetim kurulu üyeleri, iş ve finans dünyasının temsilcileriyle  Credit West Bank çalışanları katıldı.

Açılışta, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Credit West Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding ile Credit West Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sofu Altınbaş, Credit West Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol ve Credit West Bank Girne Şube Müdürü Burak Acet birer konuşma gerçekleştirdi.

EROĞLU

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu Altınbaş Holding’in yan kuruluşu Credit West Bank’ın Girne Şubesini hizmete açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, holdingin ülke ekonomisine katkılarının büyük olduğunu vurguladı.

Ülke geneli bankacılık, petrol, kuyumculuk ve üniversite alanlarında yatırımları bulunan ve her geçen gün gelişip büyüyen Altınbaş Holding’in başarılarından övgüyle bahseden Cumhurbaşkanı Eroğlu, sözkonusu alanlar yanında başka alanlara da yatırım yapmaya hazırlanmasının mutluluk verici olduğunu kaydetti.

“Altınbaşlara inanıyorum, onlara güvenim tam” diyen Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu Altınbaş Holding’e başarılar diledi.

VAKKAS ALTINBAŞ

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş ise, holding olarak  Credit West adı altında bankacılık alanında yol çıkarken halka; “KKTC’de örnek banka” olma sözü  verdiklerini anımsatarak, bugün gelinen noktada verdikleri güler yüzlü hizmet ve kredilerle  ülkenin bir numaralı bankası olduklarını savundu.

NUSRET ALTINBAŞ

Credit West Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş da yaptığı konuşmada, Altınbaş Holding bünyesinde 1993 yılında kurulan Credit West Bank’ın güçlü öz kaynağı, aktif kalitesi, profesyonel yönetim ve çalışanlarıyla bugün ülke geneli 14 şubeyle Kuzey Kıbrıs’ta bankacılık sektörüne yön verdiklerini  söyledi.

SOFU ALTINBAŞ

Altınbaş Holding ile Credit West Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sofu Altınbaş da konuşmasında, yatırımları KKTC’yi vatan bilerek yaptıklarını ifade ederek,  mevcut yatırımlar yanında diğer değişik alanlarda da yatırım yapmayı düşündüklerini belirtti.

EROL

Credit West Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol ise Credit West’in bugün 1 milyar TL’yi aşan aktif büyüklüğü, 700 milyon TL’ye ulaşan kredi portföy büyüklüğü ile sektöre yön veren, ülke ekonomisine en büyük katkıyı yapan kuruluş haline geldiğini vurguladı.

ACET

Credit West Bank Girne Şube Müdürü Burak Acet de konuşmasında, her geçen gün müşteri portfoyü artmakta olan bankanın müşterilerinin beklentilerini karşılayacak  derecede hızlı, doğru ve güvenilir hizmet sunduğunu ve sunmaya da devam edeceğini kaydetti.

TAK

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.