1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. CUMHURBAŞKANI EROĞLU’NUN EŞİ MERAL EROĞLU, ÇANKAYA KÖŞKÜ’NDE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI GÜL’ÜN EŞİ HAYRÜNNİSA GÜL İLE BİR ARAYA GELDİ
CUMHURBAŞKANI EROĞLU’NUN EŞİ MERAL EROĞLU, ÇANKAYA KÖŞKÜ’NDE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI GÜL’ÜN EŞİ HAYRÜNNİSA GÜL İLE BİR ARAYA GELDİ

CUMHURBAŞKANI EROĞLU’NUN EŞİ MERAL EROĞLU, ÇANKAYA KÖŞKÜ’NDE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI GÜL’ÜN EŞİ HAYRÜNNİSA GÜL İLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhurbaşkanı Eroğlu’nun Eşi Meral Eroğlu, Çankaya Köşkü’nde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Gül’ün Eşi Hayrünnisa Gül İle Bir Araya Geldi

A+A-

Temaslarda bulunmak üzere Ankara’da olan Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu, bu sabah saat 11.00’de, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çocuk Odaklı Toplum Projesi çerçevesinde temaslarda bulunmak üzere beraberinde bir heyetle, dün Ankara’ya giden Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu temaslarına başladı.

Meral Eroğlu ile Hayrünnisa Gül görüşme sırasında sosyal sorumluluk projelerinin önemine işaret ederek görev üstlendikleri çeşitli çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundular.

Meral Eroğlu, Gül ile yaptığı görüşmenin ardından, Türkiye Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu tarafından onuruna verilen öğle yemeğine katıldı.

Meral Eroğlu ve beraberindekiler, bugün ayrıca, “Çocuk Odaklı Adalet Projesi” kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılacak sunuma katılacak.

Eroğlu’na, Ankara’da gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği temaslarda, projenin paydaşları olan kurumlar adına Polis Genel Müdür Vekili Pervin Gürler, Polis Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Kerem Kadiroğulları, Tabipler Odası temsilcisi Dr. Mustafa Taşçıoğlu, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Pediatri Kurumu Temsilcisi Dr. Erdem Beyoğlu, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nden Nihan Koran, SOS Çocuk Köyü Müdürü Ahmet Aksu ile Cumhurbaşkanlığı yetkilileri eşlik ediyor.

TAK

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.