1. HABERLER

  2. SPOR

  3. FENERBAHÇE'DEN AYDINLAR'A CEVAP
FENERBAHÇE'DEN AYDINLAR'A CEVAP

FENERBAHÇE'DEN AYDINLAR'A CEVAP

Fenerbahçe Kulübü, kulübün resmi internet sitesinden Futbol Federasyonu Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a cevap verdi.

A+A-
Fenerbahçe Kulübü, bugün basın toplantısı düzenleyerek 3 Temmuz sürecinde kendisine yöneltilen suçlamalara ve iddialara yanıt veren Türkiye Futbol Federasyonu Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a cevap verdi.
 
Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada şöyle denildi:
 
"18 Eylül 2013 tarihinde Sayın Mehmet Ali Aydınlar tarafından yapılan değerlendirme toplantısında Kulübümüz, Başkanımız, Yöneticilerimiz ve Camiamıza yönelik bir takım görüş ve ifadelere yer verilmesi nedeniyle bu açıklamayı yapma gereği doğmuştur:
 
Öncelikle belirtmek isteriz ki;
 
Sayın Aydınlar’ın açıklamalarının, 3 Temmuz sürecinin anlaşılması, anlatılması ve açıklanması açısından yüksek önem ve değere haiz olduğu konusunda hiçbir şüphemiz bulunmamaktadır.
 
Gelinen noktada;
 
Sayın Aydınlar’ın açıklamaları, Kulübümüzün 3 Temmuz 2011’den buyanaki tüm argüman ve tezlerini teyit etmekle birlikte haklılığımızın da itirafı olarak tarihteki yerini almıştır.
 
Bununla birlikte toplantıda yer verilen sorular ve konular, kulübümüzün ve camiamızın beklentilerini karşılamaktan oldukça uzaktır.
 
Bu nedenle Sayın Aydınlar’a çağrımız;
 
5 Ekim 2013 tarihinde yapılacak Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu’na katılarak camiamızın sorularına ve ilgili konulara açıklık getirmesidir.
 
Sayın Aydınlar’ın, Divan Kurulumuza hak ettiği değeri vermemesi halinde ise kendisine bir diğer çağrımız;
 
Yüksek Divan Kurulu Toplantısının hemen ardından medyanın tamamına açık olmak kaydıyla, Sayın Aydınlar’ın açıklamalarında adı geçen tüm kişilerin ve danışmanlarının da katılımıyla, sorulamayan sorulara ve değinilemeyen konulara, kamuoyu önünde açıklık getirilmesi yönündedir.
 
Bir diğer çağrımız da yazılı ve görsel medyaya yöneliktir;
 
Aydınlar'ı gözyaşlarına boğan soruya tepki
 
Başkanımızın; yaşanabilecek en büyük acıyı yaşayan ve acısı acımız olan Sayın Aydınlar’ın bu acısını hafifletmek amacıyla voleybol şubesi sorumluluğuna getirilme ifadesini çarpıtarak kamuoyunu servis etmek her şeyden önce Sayın Aydınlar’a yapılan bir haksızlıktır.
 
Ve öncelikle bizim buna müsaade etmeyeceğimiz hususu, herkes tarafından bilinmelidir.
 
Bununla birlikte çok hassas ve acılarla dolu birtakım olayların, sürekli olarak deforme edilerek topluma sunulmasına ve Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a bu şekilde haksızlık yapılmasına da asla müsaade etmeyeceğimizi, kamuoyunun bilgisine sunarız.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU"
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.