1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. FUAT NAMSOY, UBP GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNDEN AYRILDIĞINI AÇIKLADI
FUAT NAMSOY, UBP GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNDEN AYRILDIĞINI AÇIKLADI

FUAT NAMSOY, UBP GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNDEN AYRILDIĞINI AÇIKLADI

UBP Genel Sekreteri ve Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy, UBP Genel Sekreterliği görevinden ayrıldığını açıkladı.

A+A-

UBP Genel Sekreteri ve Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy yaptığı açıklamada, 19 Eylül 2012 tarihinden itibaren vekaleten, 25 Aralık 2012 tarihinden bu yana da Parti Meclisi’nin oy birliğiyle asaleten yürüttüğü UBP Genel Sekreterliği görevini, "belki de UBP’de yaşanan ya da yaşanabilecek en zorlu döneminde şerefle üstlendiğini" söyleyerek,   UBP’nin her kademesinde üstelendiği görevleri inanarak ve azami fedakarlık göstererek sevgi, saygı temelinde yapmaya özen gösterdiğini belirtti.

Görev yaptığı sürede, tüm partililerin şahsına ve partiye vermiş olduğu destek, sevgi ve güvenle UBP’nin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne önemli katkılar sağladığına inandığını belirten Namsoy; “Siyasi yaşamımda, ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu, ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim. Ne hissediyorsam onu söyledim, onu yaşadım. Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım” dedi.

Namsoy yaptığı açıklamanın devamında, genel sekreterlikten ayrıldığını açıklayarak, “Bu duygularla, bu düşüncelerle hizmet etmekten her zaman onur duyduğum, özelde UBP, genelde KKTC’ne hizmetlerimi, bugünden itibaren sadece çok sevdiğim Lapta Belediye Başkanlığında sürdürme kararı aldığımı kamuoyu ile paylaşmak isterim” ifadelerini kullandı.

“Görev yaptığım süre içinde, yardım, destek, hoşgörü, samimiyet ve nezaket gösteren başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız olmak üzere, tüm Bakanlarımıza, milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Parti Teşkilatlarımızın değerli üyelerine, örgütlerimize ve tüm partililerimize şükranlarımı sunarım” diyen Namsoy, UBP’nin ateş çemberinden başarıyla geçtiği bu süreçte, zorlu görevinin icraasında kendisini yüreklendiren gönül dostlarını ve medya temsilcilerini hep sevgi ve güzelliklerle hatırlayacağını ifade etti.

Kaynak:TAK

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.