1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. HAZAR ERGÜÇLÜ, REKLAM FİLMİNDEN REKOR ÜCRET ALDI
HAZAR ERGÜÇLÜ, REKLAM FİLMİNDEN REKOR ÜCRET ALDI

HAZAR ERGÜÇLÜ, REKLAM FİLMİNDEN REKOR ÜCRET ALDI

HAZAR ERGÜÇLÜ, REKLAM FİLMİNDEN REKOR ÜCRET ALDI

A+A-

Son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından Hazar Ergüçlü, bir internet sitesinin yüzü oldu. Genç oyuncu, 250 bin liralık anlaşmaya imza attı.

 

İki yıl ön­ce Ku­zey Gü­ney di­zi­sin­de Kı­vanç Tat­lı­tu­ğ'­un eşi­ni oy­na­yan Ha­zar Er­güç­lü­'nün yıl­dı­zı gi­de­rek par­lı­yor. Si­ne­ma fil­mi ve di­zi­le­rin ara­nı­lan yü­zü olan Er­güç­lü, rek­lam­la­rın da po­pü­ler isim­le­rin­den bi­ri ol­ma­yı ba­şar­dı.

REKLAMLARIN VAZGEÇİLMEZ YÜZÜ OLDU

Geç­ti­ği­miz se­zon bir şam­pu­an fir­ma­sı­nın rek­lam­la­rın­da Se­re­nay Sa­rı­ka­ya ile bir­lik­te rol alan oyun­cu, şim­di de in­ter­net üze­rin­den alış­ve­riş ya­pı­lan bir si­tey­le an­laş­ma im­za­la­dı. Rol al­dı­ğı di­zi­de mo­da­ya tut­kun bir genç kı­zı can­lan­dı­ran Ha­zar Er­güç­lü, ye­ni rek­lam fil­min­de de bu yö­nü­nü or­ta­ya çı­ka­ra­cak.

250 BİN LİRALIK ANLAŞMAYA İMZA ATTI

Ba­şa­rı­lı oyun­cu­nun bu an­laş­ma­dan 250 bin li­ra al­dı­ğı öğ­re­nil­di. Di­zi­den bö­lüm ba­şı­na 15 bin li­ra alan Ha­zar Er­güç­lü, Uğur Yü­ce­l'­in 'Be­nim Dün­ya­m' fil­min­de de Be­ren Sa­at'­in kız kar­de­şi­nİ can­lan­dır­mış­tı.

As­len Kıb­rıs­lı olan 21 ya­şın­da­ki Er­güç­lü, oyun­cu­luk ka­ri­ye­riy­le il­gi­li "Li­se­dey­ken bu­gün­le­ri ha­yal bi­le ede­mez­di­m" di­ye­rek mut­lu­lu­ğu­nu di­le ge­tir­di.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.