1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. HÜSREV ÇAĞIN ANISINA MÜCADELE ETTİLER
HÜSREV ÇAĞIN ANISINA MÜCADELE ETTİLER

HÜSREV ÇAĞIN ANISINA MÜCADELE ETTİLER

Hüsrev Çağın anısına mücadele ettiler

A+A-

Hüsrev Çağın Ferdi Taekwondo,Karate, Budo müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde dün yapıldı.

Sporcuların yakın ilgi gösterdiği müsabakalar sonunda dereceye girenlere ödülleri yetkililer tarafından verildi.

Dereceye giren sporcular söyle;

BAYANLAR HYONG/ PUMSE/KATA MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Katherina Dergaus 2.Natalya Dergaus 3.Özlem Tomak

2.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.İrina Dergaus 3.Tuğba Şener

3.Kategori: 1.Elena Pakhamova 2.Melek Muti 3.Betül Ceylan

ERKEKLER HYONG/ PUMSE/KATA MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Ramazan Muti 2.İshak Winrsperger 3.Taner Kara

2.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Yunus Emre Tomak 3.Mahmut Colayir

3.Kategori: 1.Yasin Tomak 2.Cafer Coşkun 3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori: 1.Atakan Ergin 2.Ryan Golabgir 3.Mustafa Taşır

5.Kategori: 1.İgor Dergaus 2.Roham Golabgir 3.Sinan Durmuş

BAYANLAR TAERYON / KUMİTE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Katherina Dergaus 3.Tuğba Şener

2.Kategori: 1.Natalya Dergaus 2.Melek Muti 3.Elena Pakhamova

3.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.İrina Dergaus 3.Betül Ceylan

ERKEKLER TAERYON / KUMİTE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Yunus Emre Tomak 2.Nikita Gordeev 3.Taner Kara

2.Kategori: 1.Atakan Ergin 2.Yasin Tomak 3.Mahmut Colayir

3.Kategori: 1.Ryan Golabgir 2.Cafer Coşkun 3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori: 1.Roham Golabgir 2.İgor Dergaus 3.Sinan Durmuş

5.Kategori: 1.İshak Windsperger 2.Ramazan Muti 3.Mustafa Taşır

 

BAYANLAR EL KIRIŞI MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.İrina Dergaus 2.Açelya Ergin 3.Tuğba Şener

2.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Melek Muti 3.Katkherina Dergaus

3.Kategori: 1.Natalya Dergaus 2.Elena Pakhamova 3.Betül Ceylan

BAYANLAR AYAK KIRIŞI MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.İrina Dergaus 3.Tuğba Şener

2.Kategori: 1.Katherina Dergaus 2.Melek Muti 3.Özlem Tomak

3.Kategori: 1.Elena Pakhamova 2.Natalya Dergaus 3.Betül Ceylan

ERKEKLER EL KIRIŞI MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Ramazan Muti 2.İshak Windsperger 3.Taner Kara

2.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Yunus Emre Tomak 3.Mahmut Colayır

3.Kategori: 1.Ryan Golabgir 2.Yasin Tomak 3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori: 1.Cafer Coşkun 2.Atakan Ergin 3.Roham Golabgir

ERKEKLER AYAK KIRIŞI MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1. İshak Windsperger 2. Ramazan Muti 3.Taner Kara

2.Kategori: 1. Yunus Emre Tomak 2. Nikita Gordeev 3.Mahmut Colayır

3.Kategori: 1. Yasin Tomak 2. Ryan Golabgir 3. Zeynel Yıldırım

4.Kategori: 1. Roham Golabgir 2. Atakan Ergin 3. Cafer Coşkun

 

Bu haber toplam 492 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.