1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. İki Öz Kardeşle Evli!
İki Öz Kardeşle Evli!

İki Öz Kardeşle Evli!

Adnan Oktar ile ilgili şok iddialar ortaya atıldı!

A+A-

Adnan Oktar grubundan şikayetçi olan H.Ü. inanılmaz iddialarda bulundu. İddiaya göre "Adnan Oktar iki kız kardeşle aynı anda evli. Annelerine 'sevgilim' diyor. Adnan Oktar'ın çarpıttığı Kuran hükümleri; Namazın iki vakit olduğunu söyler ve cemaatte bu şekilde uygulanır. Namazda Kuran ayetlerinden okunmaz, sadece tesbih yapılır. Abdestte ayak yıkanmaz, kuru şekilde mesh edilir, baş da kuru şekilde mesh edilir. Başörtüsünün Kuran'da olmadığını, bikininin tesettür için yeterli olduğunu söyler" dedi.

Adnan Oktar grubuna yönelik operasyon sürerken şikayetçi ve itirafçı sayısının 100’e yaklaştığı öğrenildi. Sosyal medya üzerinden şikayetçi ve itirafçıları sindirmek için kara propaganda yaparak suç işlemeye devam eden grup üyeleri hakkında başlatılan soruşturma ise tüm hızıyla sürüyor. Başta Adnan Oktar’ın sağ kolu Tarkan Yavaş olmak üzere grubun firari 53 üyesi hakkında ise geniş çaplı araştırmalar devam ediyor. Bazı müşteki ifadelerinde Adnan Oktar’ın dini dejenere etme yöntemleri hakkında ilginç detaylara yer veriliyor.

Adnan Oktar suç örgütü elebaşı Oktar'ın Müslümanların kutsal kitabı Kuran-ı Kerim'de geçen hükümleri kendince değiştirdiği, dini kuralları kafasına göre uyarlayarak kandırdığı örgüt mensuplarının buna uymasını sağladığı ortaya çıktı.
 
Suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren bir müşteki, Oktar'ın dini kendine göre değiştirdiğini, birçok sapkın fikri dini hükümmüş gibi lanse ettiğini ileri sürdü.
 
"BİKİNİ TESETTÜR İÇİN YETERLİ"
 
Müşteki H.U. ifadede inanılmaz şeyler anlattı. Müşteki şunları söyledi: "Adnan Oktar'ın çarpıttığı Kuran hükümleri; Namazın iki vakit olduğunu söyler ve cemaatte bu şekilde uygulanır. Namazda Kuran ayetlerinden okunmaz, sadece tesbih yapılır. Abdestte ayak yıkanmaz, kuru şekilde mesh edilir, baş da kuru şekilde mesh edilir. Başörtüsünün Kuran'da olmadığını, bikininin tesettür için yeterli olduğunu söyler.
 
İKİ ÖZ KARDEŞLE EVLİ
 
Cemaatten yüzlerce kızı kendince imam nikâhı ile almıştır. İki öz kız kardeşle aynı anda evlidir ve bu Kuran'da açıkça yasaklanmasına rağmen kendince bir açıklama getirir. Annesi genç olan kızların (örneğin cariye olarak aldığı T.B. ve M.G.'nin annelerine de sevgilim diye hitap eder) boyunlarından nabızlarına bakar, flörtöz şekilde onlarla konuşur.
 
YÜZLERCE KADINLA SÖZDE EVLİ
 
Kuran'da helal olan evlilik gibi kavramları kesin olarak yasaklamıştır. Kendisi dışında kimsenin evlenmesine izin vermez. Kendisi de imam nikâhıyla evlenir. Kızlara seni aldım, kabul ettin mi der, yanındaki 2 kişiye de şahit oldunuz mu der, bu şekilde nikâh yapar. Aldığı kişileri de eş olarak değil cariye olarak alır. Evlilikte kendisi için bir sayı sınırı yoktur. Yüzlerce kadını cariye olarak almıştır.
 
"KURBAN KESMEYE İNANMAZ"
 
Şarap ve şampanya dışında tüm içkilerin helal olduğunu söyler. Yayınlar da dâhil olmak üzere sürekli viski ya da votka içer. Yalancı şahitlik Kuran'da yasaklanmasına rağmen sıkça yaptırır. Kurban kesmeye inanmaz. Allah'ın Kuran'da Hz. İbrahim'in Hz. İsmail'i kurban ederek denenmesi olayını 'Aslında Allah Hz. İbrahim'e Hz. İsmail'in sevdiği bir kuzuyu kurban etmesini Allah söyledi, Kuran'da kesilmesi bahsedilen Hz. İsmail değil, onun kuzusudur' der. 'O da Müslümanların geneline farz değildir, sadece o olay için geçerlidir' der.
 
"AYETLERİ KENDİSİ İÇİN UYGULATIR"
 
Kuran'da peygambere itaat edilmesiyle ilgili tüm ayetleri kendisi için uygulatır. 'Peygambere itaat Allah'a itaattir' ayetleri Adnan Oktar için uygulanır. Kendisine kesin itaat bekler, ona sormadan hiç kimse hiçbir yere gitmez. Herkes ailesine gideceğinde (çoğu kişinin ailesiyle arasını bozup görüşmelerini engellemiştir) işle ilgili bir yere gidileceğinde ya da şehir dışına gideceğinde Adnan Oktar'a sorulur.
 
Bir şey satın alınacağında da muhakkak Adnan Oktar'dan onay alınır. Kızların (dışarıda çalışan kızlar hariç) tek başına bir yere gitmeleri zaten yasaktır. Dışarıda çalışan kızlar da ailelerine giderken yanlarında şahit denilen en az bir kişiyle giderler. Önemli gördüğü ve kaçma ihtimali olan kızların yanına 2 şahit verip gönderir." 
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.