1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. İngilizce Bilmeyen Kalmasın Diye KonusarakOgren.Com Var
İngilizce Bilmeyen Kalmasın Diye KonusarakOgren.Com Var

İngilizce Bilmeyen Kalmasın Diye KonusarakOgren.Com Var

İngilizce harfler ile İngilizce hem konuşabiliri hem de okuyabilirsiniz. Bizlerin konuşarak öğrenme tekniği ile bizler sizlere konuşarak İngilizce öğretmeye çalışıyoruz

A+A-

İngilizce harfler ile İngilizce hem konuşabiliri hem de okuyabilirsiniz. Bizlerin konuşarak öğrenme tekniği ile bizler sizlere konuşarak İngilizce öğretmeye çalışıyoruz. Artık sizlerinde yabancı dil korkusu kalmayacak sizlerde rahatlıkla İngilizceyi konuşmaya başlayacaksınız. Gittiğiniz yabancı ülkelerde artık sizde kendiniz yabancı hissetmeyecek en az onların konuştuğu kadar İngilizceniz ile istediğiniz gibi rahat gezip eğlenebilirsiniz. İş adamı iseniz rahatlıkla iş bağlantılarınız yapabilir, öğrenci iseniz dersleriniz rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Kendi dilleri ile eğitim yapan uzman eğitmenlerimiz ile sizleri en hızlı ve en rahat bir şekilde İngilizce konuşarak sizleri daha iyi hazırlarlar.

http://konusarakogren.com/ sitesinden bizleri ziyaret ettiğiniz zaman sizlere nasıl bir uygulama içerisinde olduğumuzu görürsünüz. Sizlerden gelen olumlu yorumları görebilirsiniz. Bizimle iletişe geçmek isterseniz ücretsiz öğrenmek istiyorum bölümüne adınızı, soyadınız, teflon numaranızı yazıp yollayabilir ve bizim sizleri aramızı sağlayabilirisiniz. Bize yazdırdıktan sonra sizleri en kısa zaman içensinde arayarak sizleri ile iletişime geçen eğitimli eğitmenler ile ufak bir teste girer ve sizlerin ne kadar İngilizce bilgisin olduğunuzun bilmek isteriz. Daha sonra sizlere hazırladığımız raporu sunar ve bizimle olmak isterseniz sizlere özel bir program hazırlar ve sizlerin belirlediği saatler içersinde sizleri arayarak bizimle kendiniz belirlediğiniz zaman içerisinde ders yaparsınız. Derslerimiz öyle sizlerin bildiği klasik dersler gibi değildir. Derslerimiz hoş sohbet içerisinde geçer ve sizler nasıl ders yaptığınızı anlamadan da biter. Daha sonraki dersinizi zevk ile beklemeye başlarsınız.

Konuşarak öğren hala Avrupa ülkelerin de devam eden bir eğitim sistemi olması yanı sıra artık ülkemizde de uygulanmaya başlamış bir sistemdir. Yabancı dilleri en iyi öğrenme yolu konuşarak eğitim olduğu için bizlerde böyle bir uygulamanın içersine girdik ve sizlerle konuşarak eğitime başladık.

Önceki ve Sonraki Haberler