1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. KADRİYE DENİSE SÜRÜCÜ ARANIYOR
KADRİYE DENİSE SÜRÜCÜ ARANIYOR

KADRİYE DENİSE SÜRÜCÜ ARANIYOR

Defalarca başkasının kimliğine bürünerek dolandırıcılıkla mal temin eden 18 yaşındaki Kadriye Denise Sürücü yine aynı suçtan aranıyor. Kadriye Denise Sürücü bu kez Emine Kulle’nin kimliğine bürünerek bir butiği dolandırdı

A+A-

Küçük yaştan beri defalarca başkasının kimliğine bürünerek dolandırıcılıkla mal temin eden 18 yaşındaki Kadriye Denise Sürücü önceki gün meydana gelen bir başka hırsızlık olayı ile ilgili polis tarafından aranıyor. Sürücü’nün bu kez de Serdarlı bölgesinde “Ejder Petrol Butik” isimli iş yerinde kendisini Emine Kulle olarak tanıtıp iş yerinden 425 TL değerinde kıyafet alarak parasını ödemeden dükkandan kaçtığı ortaya çıktı.

Kırk yıldır tanışırmış gibi

Kadriye Denise Sürücü’nün hile ile 425 TL değerinde alışveriş yaparak dolandırdığı Ejder Petrol Butik (Ejder Centre) isimli iş yeri sahibi Cemaliye Kasap Havadis’e konuştu. Kadriye Denise Sürücü’nün 30 Mayıs 2013 tarihinde Serdarlı da faaliyet gösteren iş yerine geldiğini söyleyen butik sahibi Cemaliye Kasap, kendisinin o esnada Lefkoşa’da olduğunu ve dükkana yanında çalışan bir bayanın baktığını anlattı. Sürücü’nün dükkana gelerek çalışana ismi ile hitap ettiğini belirten Kasap, kendisini ise “Emine Kulle” olarak tanıttığını ve annesinin sürekli oradan alışveriş yaptığını söylediğini ifade etti. Sürücü’nün 425 TL değerindeki kıyafetleri veresiye olarak almak istediğini belirten Cemaliye Kasap, çalışanın kendisine telefon açtığını ve durumu anlattığını ancak kendisinin kıyafetleri veresiye verilmesine müsaade etmediğini söyledi. Dükkan çalışanı ile kendisinin telefonda konuştuğu esnada telefonu genç suçlu Denise Sürücü’nün aldığını belirten Cemaliye Kasap, Denise’nin kendisine aldığı kıyafetlerin karşılığı olan 425 TL’nin 375 TL’sini ödeyeceğini kalan 50 TL’yi ise kredi kartı ile en geç cuma gününe kadar ödeyeceğini beyan ettiğini söyledi. Cemaliye Kasap, Denise’nin telefon kapanır kapanmaz iş yeri çalışanına “Cemaliye abla ile ben konuştum tamam dedi” diyerek kıyafetleri alıp çıktığını söyledi. Denise Sürücü’nün söz konusu iş yerine kiralık bir araç ile gittiğini ifade eden Cemaliye Kasap, iş yeri çalışanının aracın plakasını aldığını ve 1 gün bekledikten sonra paranın ödenmemesi üzerine polise şikayette bulunduklarını açıkladı.

“Kimse inanmasın”

Polisin soruşturması üzerine kendisini “Emine Kulle” olarak tanıtan kişinin Kadriye Denise Sürücü isimli bir şahıs olduğunu öğrendiklerini belirten Cemaliye Kasap, Sürücü’nün dolandırıcılık suçunda tecrübeli bir isim olduğunu düşündüğünü söyledi. “Kadriye Denise Sürücü’yü herkes tanısın” diyen Cemaliye Kasap, “Herkes dikkat etsin, bu şahıs tecrübeli bir kimsedir ve bu şekilde herkesi kandırarak mağdur edebilir. Kimse inanmasın” şeklinde konuştu.

Polis Denise’nin peşinde

Hakkında polise şikayet yapılan Kadriye Denise Sürücü “Hile ile mal temini” suçlaması ile polis tarafından aranıyor. Uzun yıllardır benzeri suçlar işleyip kabarık bir dosyaya sahip olan 18 yaşındaki Kadriye Denise Sürücü, en son Nisan ayı içerisinde misafir olarak gittiği bir evden 300 Amerikan Doları çaldığı gerekçesi ile tutuklanmıştı.

(HAVADİS)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.