1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. MECLİS KOMİTESİNDE 3 TASARI ONAYLANDI
MECLİS KOMİTESİNDE 3 TASARI ONAYLANDI

MECLİS KOMİTESİNDE 3 TASARI ONAYLANDI

Meclis komitesinde 3 tasarı onaylandı

A+A-

Komite, “Köy ve Mahalle İhtiyar Heyetleri (Değişiklik) Yasa Önerisi” ile “Köy ve Mahalle İhtiyar Heyetleri (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nı birleştirerek görüştü ve bunu da oybirliği ile kabul etti.

Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, bugün CTP-BG Milletvekili Birikim Özgür başkanlığında toplandı.

Komite gündeminde bulunan “Genel Tarım Sigortası Fonu 2015 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı”, “Köy ve Mahalle İhtiyar Heyetleri (Değişiklik) Yasa Önerisi (Öneri sahibi UBP İskele Milletvekili Nazım Çavuşoğlu)” ve “Köy ve Mahalle İhtiyar Heyetleri (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nı görüştü.

Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, “Genel Tarım Sigortası Fonu 2015 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı”nı görüştü ve oyçokluğu ile kabul etti.

Komite “Köy ve Mahalle İhtiyar Heyetleri (Değişiklik) Yasa Önerisi” ve “Köy ve Mahalle İhtiyar Heyetleri (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nı birleştirerek görüştü ve oybirliği ile kabul etti.

Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi toplantısına, CTP-BG Milletvekili, Komite Başkanı Birikim Özgür, UBP Milletvekili Komite Başkan Vekili Ersin Tatar, DP-UG Milletvekili Dr. Mustafa Arabacıoğlu, UBP Milletvekili Hamit Bakırcı, CTP-BG Milletvekili Armağan Candan, UBP Milletvekili Kutlu Evren ve CTP-BG Milletvekili Biray Hamzaoğulları katıldı.


 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.