1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. O YARIŞMANIN SONUCU...
O YARIŞMANIN SONUCU...

O YARIŞMANIN SONUCU...

O YARIŞMANIN SONUCU...

A+A-

Gazimağusa Belediyesi ile Mağusa Kültür Derneği’nin birlikte gerçekleştirdiği Gazimağusa Çocuk Festivali kapsamında düzenlenen Mektup Yazma Yarışması sonuçlandı.

Gazimağusa Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, bu yıl 31 Mart-1 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen 23. Gazimağusa Çocuk Festivali’nin Mektup Yazma Ödül Töreni pazartesi günü saat 18:00’de, Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda yapılacak.

Etkinlik sırasında resim yarışmasına katılan ve başarılı bulunan eserler de sergilenecek.

MEKTUP YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI

Gazimağusa İlçesi sonuçları:

3. Sınıflar: Ela Arkıner (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Sümer Güner Tuzlalı (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Görkem Karatay (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Selin Yüksel (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Fatih Uçar (Polat Paşa İlkokulu); 4. Sınıflarda: Nevin Su Çırakoğlu (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Melin Yurdaer (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Ela Güloğlu (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Fidel Güleçyüz (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu); 5. Sınıflarda: Serpil Asya Kılıç (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), İlde Kahyaoğlu (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Aylin Aylan (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Dila Gülmez (TED Koleji); 6. Sınıflarda Ayşenaz Kankur (TED Koleji), Nilsu Turan (TED Koleji), Meliha Kuyucuoğlu (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Elif  Zümre Kenan (GMTMK); 8. Sınıflarda: Rabia Gürsoy (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Zara Dindar (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Yasemin Türkmen (GMTMK), Ezgi Aybala Ateş (GMTMK), Zeynep Sude Kankur (TED Koleji); 9. Sınıflar: Özlem Soybir (NKL), Busem Terazili (Gazimağusa Meslek Lisesi), 10. Sınıflarda: Sevgen İzel (TED Koleji), Ayşe Sallı (TED Koleji), Buse Yalvaç (TED Koleji), Deyno Perihan Aydıroğlu (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu); 11. Sınıflar: Kaya Kaya (GMTMK), Şengül Musaoğulları (GMTMK).

İskele İlçesi sonuçları:

3. Sınıflarda: Ufuk Balkan (Yeni Erenköy İlkokulu), Alperen Güngör (Şht. Menteş Zorba İlkokulu), Athea Woodhead (Şht. İlker Karter İlkokulu), Altay Aykan (Şht. İlker Karter İlkokulu), Edibe Kırmızı (Şht. İlker Karter İlkokulu), Suğra Aktaç (Şht. İlker Karter İlkokulu), Eylül Barani (Şht. İlker Karter İlkokulu); 4. Sınıflarda: Hüseyin Balık (Yeni Erenköy İlkokulu), Dilara Teyarecioğlu (Yeni Erenköy İlkokulu), Gözde Güngör (Şht. Menteş Zorba İlkokulu), Zehra Bayraktar (Yeni Erenköy İlkokulu), Sude Avşar (Şht. İlker Karter İlkokulu); 5. Sınıflarda: Duana Yılmaz (Yeni Erenköy İlkokulu), Hayat Antel (Yeni Erenköy İlkokulu), Funda Nurçin (Ziyamet İlkokulu), Sıla Menekşe (Ziyamet ilkokulu), Dizem Nizam Şht. İlker (Karter İlkokulu); 7. Sınıflarda: Havva Öngören (Mehmetçik Ortaokulu), Özgü Aydıntan (Mehmetçik Ortaokulu), Elif Çil (Mehmetçik Ortaokulu); 8. Sınıflarda: Yıldız Milli (Mehmetçik Ortaokulu), Rezan Duran (Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu), Kıymet Duran (Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu), Barış Satılmış (Mehmetçik Ortaokulu); 10. Sınıflarda: Gizem Güngör (Erenköy Lisesi), Tülay Baybora (Erenköy Lisesi),

TAK

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.