1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. ŞOK! KKTC İÇİN 2015 KEHANETLERİ
ŞOK! KKTC İÇİN 2015 KEHANETLERİ

ŞOK! KKTC İÇİN 2015 KEHANETLERİ

ŞOK! KKTC İÇİN 2015 KEHANETLERİ

A+A-

Astroloji Profesörü Abdullah Abdülaziz, ülkemizde yaşanacak gelişmelerle ilgili 2015 yılının falına baktı.

“ÜLKEYE REFAH VE GÜVEN GELİYOR”

Astroloji Profesörü Abdullah Abdülaziz, ülkemizde yaşanacak gelişmelerle ilgili 2015 yılının falına baktı. 2015 yılında KKTC’ye refah ve güven geleceğini söyleyen Abdülaziz, “bu yıl en rahat ve en güvenli memleket Kıbrıs olacak” dedi. Abdülaziz, Ekim ayından sonra Kıbrıs’ta federasyon temelinde bir anlaşma olacağını da kaydetti.

 

“BOŞANMALAR ARTACAK, SAĞLIĞA DİKKAT”

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalacağını, balık ve oğlak burçlu adayların ikinci tura kalacağı ve 28 Aralık doğumlu oğlak burcu olan Mustafa Akıncı’nın seçimi kazanacağı öngörüsünde bulundu. 2015 yılında boşanmaların ise çok fazla olacağı öngörüsünde bulunan Abdülaziz, sağlığın ise kötü olacağı öngörüsünde bulunarak, kanser hastalıklarının artacağını söyleyerek, meyve sebzelerdeki hormon ve ilaçlara dikkat edilmesi gerektiği konusunda uyardı.

 

Astroloji Profesörü Abdullah Abdülaziz, 2015 yılında sağlığın kötü olacağı öngörüsünde bulunarak, kanser hastalıklarının artacağını söyledi ve meyve sebzelerdeki hormon ve ilaçlara dikkat edilmesi gerektiği ve Tarım Bakanlığı’nın bu konuda önlem alması gerektiği konusunda uyardı.

Ünlü Astrolog Abdullah Abdülaziz, Boğa, Yay ve Yengeç burçlu insanlarının, sağlıklarına dikkat etmeleri gerektiğini söyleyerek, meyve sebzelerdeki ilaçlardan kaynaklanabilecek meme kanseri ile rahim kanserine dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

 

“2015 GÜZEL OLACAK”

2015 yılında, KKTC’ye refah ve güven geleceğini söyleyen Abdülaziz, “bu yıl en rahat ve en güvenli memleket Kıbrıs olacak. Her şey güzel olacak. Savaş yoktur. Yalnız Kuzey Kıbrıs değil, tüm Kıbrıs adasında cinayet olayları, hırsızlık olayları az olacak” dedi.

 

“2015’TE BOŞANMALAR ÇOK ARTACAK”

Yine bu yıl, boşanmaların ise çok fazla olacağı öngörüsünde bulunan Abdülaziz, “iki sebep olacak. Biri kumarhane, diğeri de gece kulüpleri ayrılıklara neden olacak” diye konuştu.

 

“ÇÖZÜM OLDU, BİTTİ”

Kıbrıs’ta çözümün bittiğini ve bunun halka açıklanmadığını söyleyen Abdülaziz, “Amerika ve Fransa bu işi bitirdi. Çözüm oldu ve bitti” diyerek, Kıbrıs’ta federasyon temelinde bir anlaşma olacağını söyledi ve “2004’te kapıların açılması gibi 24 saat içinde bu iş bitecek. Ancak Ekim’den sonra olacak. İlk olarak hava alanları açılacak. Birleşmiş Milletler 6 ay havaalanlarını idare edecek. Sonra Mağusa Limanı açılacak. Bu yıl kesinlikle Maraş açılacak ve iki halk bir devlet olacak” dedi.

 

“BAŞKANLIKLAR BU YIL BİTECEK”

Kıbrıs’ta federasyon temelinde bir anlaşma olması halinde; ülkede artık 28 belediye, 50 milletvekili ve 13 bakan olmayacağını söyleyen Abdülaziz, yalnız iki milletvekilinin parlamentoya gideceğini, başkanlıkların bu yıl biteceğini kaydetti.

 

“YORUMLARIM YÜZDE 95 DOĞRU ÇIKAR”

Astroloji’nin bilimsel olduğunu belirten Abdülaziz, bunun bir fal olmadığını, yorumlarının yüzde 95 doğru çıktığını ve yanılma payı da olabileceğini söyleyerek, astrolojiyi meteorolojiye benzetti.

 

“AKINCI CUMHURBAŞKANI OLACAK”

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalacağını, balık ve oğlak burçlu adayların ikinci tura kalacağını ve 28 Aralık doğumlu oğlak burcu olan Mustafa Akıncı’nın seçimi kazanacağını söyleyen Abdülaziz, Akıncı’nın masadan kaçmayacağını ve Kıbrıs’ta federasyon temelinde bir anlaşma olacağını kaydetti.

Geçmişte yaptığı tahminlerinin de doğru çıktığını söyleyen Abdülaziz “Akıncı’yı tanımam ve fakir olduğunu da herkes bilir. Yani benim O’ndan herhangi bir çıkarım yok ama Akıncı’nın kazanacağını görüyorum” dedi. Adayların seçim için boşa para dağıtacağını ancak seçimin sonucunu gençlerin belirleyeceğini söyleyen Abdülaziz, bir siyasi partinin ise tabanını dörtte birinin Akıncı’ya oy vereceğini ifade etti.

 

“TAÇOY DP-UG’DEN İSTİFA EDECEK”

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy’un partisinden istifa ederek, Ulusal Birlik Partisi’ne geçeceğini de söyleyen Abdülaziz, “onda suç yoktur. Dürüst ve iyi bir insandır” dedi.

 

“4’LÜ KOALİSYON KURULACAK”

Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra hükümetin bozulacağını ve erken seçime gidileceği ve seçim sonucunda dört partinin çoklu koalisyon kuracağını söyleyen Abdülaziz, seçimin ardından Ekim ayında çözüm olabileceği öngörüsünde bulundu.

 

“TALAT’A BAŞKANLIK GÖRÜNMÜYOR”

Mehmet Ali Talat’ın yengeç burcu olduğunu, liderlik yönünde iyi olduğunu söyleyen Abdülaziz, “Mehmet Ali Talat artık bir yere gelmeyecek. Parti başkanlığı veya herhangi bir şey olmayacak” diye konuştu.

 

“SERDAR DENKTAŞ FAZLA GÜVENDİ”

Serdar Denktaş’ın da yengeç burcu olduğunu ve partisini demokratik yönetmediğini söyleyen Abdülaziz, “Fazla güvendi ve bazı konularda yanlış yaptı. Ayrıca yengeç burcu öfkelidir ve öfkesi yüzünden yanında insan kalmayacak” dedi.

 

“ERSİN TATAR BAŞKAN OLABİLİR”

Ulusal Birlik Partisi başkanlığı için Ersin Tatar ile Dr. Ünal Üstel arasında bir yarış başladığını söyleyen Abdülaziz, “Bu iş para ister. Kim örgütlere para harcarsa, o başkan seçilecek” diyerek, Başak burcu olan Ersin Tatar’ın bu konuda şanslı göründüğünü söyledi.

 

“BU PARTİ BARAJI GEÇEBİLİR”

Abdülaziz, yeni parti kuran Tüzün Tunalı’nın yengeç burcu olduğunu ve partisi Sosyal Demokrat Parti’nin, önümüzdeki seçimde barajı geçeceğini söyleyerek, “Tunalı, gençlere yönelirse kazanacak” dedi.

 

“BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLACAK”

Abdülaziz, 2015 yılında Beşiktaş’ın şampiyon olacağını söyleyerek, “ben Fenerbahçeliyim ama yorum yaparken tarafsız bakmak durumundayım” dedi.

Detay

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.