1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. UKÜ GÜZ DÖNEMİ İÇİN YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARINA ÖĞRENCİ ALACAK
UKÜ GÜZ DÖNEMİ İÇİN YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARINA ÖĞRENCİ ALACAK

UKÜ GÜZ DÖNEMİ İÇİN YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARINA ÖĞRENCİ ALACAK

UKÜ Güz Dönemi için Yüksek Lisans ve Doktora Programlarına öğrenci alacak

A+A-

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde (UKÜ) 2014 – 2015 Akademik Yılı Güz Dönemi için yüksek lisans ve doktora programlarına öğrenci alınacak.

UKÜ’den yapılan açıklamaya göre, bu dönemde, Lisansüstü Eğitim Öğretim ve Araştırma Enstitüsü’ne bağlı toplam 25 yüksek lisans ve 13 doktora programına öğrenci alınacak.

Adaylar başvuru için gerekli bilgileri www.ciu.edu.tr internet adresinden veya 671 1111 numaralı telefondan 2022, 2024 ve 2053’ü tuşlayarak öğrenebilecek. Başvuru formu ise Kayıt Kabul Müdürlüğü’nden veya internet adresinden temin edilebilecek.

UKÜ’nün 2014 – 2015 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde başvuru kabul edeceği yüksek lisans ve doktora programları şöyle:

Lisansüstü Eğitim Öğretim ve Araştırma Enstitüsü’ne bağlı yüksek lisans programları: “İşletme, Uluslararası İlişkiler, Türkçe Eğitimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Okul Öncesi Eğitimi, Zihin Engelliler Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Eğitim Programları ve Öğretim,Türk Dili ve Edebiyatı, İletişim ve Medya Çalışmaları, Mimarlık, Grafik Tasarım, İç Mimarlık, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Sağlık Kurumları Yönetimi, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Mühendislik Yönetimi, Çevre Bilimleri, Çevre Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Biyomühendislik”.

Doktora programları: “Mimarlık, Türk Dili ve Edebiyatı, İşletme, Uluslararası İlişkiler, İletişim ve Medya Çalışmaları, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, İnşaat Mühendisliği, Biyomühendislik, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Çevre Bilimleri, Çevre Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği”.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.