1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. YARIŞMA SONUÇLARI AÇIKLANDI
YARIŞMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

YARIŞMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

“Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması” sonuçları açıklandı;

A+A-

 

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı”nın düzenlediği, “Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması” sonuçları açıklandı.

Vakıf Koordinatörü Gediz İnan tarafından yapılan yazılı açıklamada, yarışmanın kanser konusunda eğitim sağlamak ve farkındalığı artırmak amacıyla düzenlendiği belirtildi.

Konu başlıkları “Sigara ve Kanser”, “Beslenme ve Kanser”, “Çevre ve Kanser”, “Spor ve Kanser” olarak belirlenen yarışmanın jürisi şu isimlerden oluştu;

“Emel Samioğlu - Emekli Resim Öğretmeni, İnci Kansu –Emekli Resim Öğretmeni, Hüseyin Billur – Grafiker, Görel Sönmezer – Grafiker ve Bedia Kale – Kültür Dairesi”

“Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması” sonuçları şöyle:

“Anasınıf Kategorisi:
1- Muhammet Çelikkıran – Girne Maarif Anaokulu
2- Halil Karakuş – Girne Maarif Anaokulu
3- Ecem Önder – Girne Maarif Anaokulu
Anasınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• İrem Vardar – Girne Maarif Anaokulu
• Duru Bağlar – Yakın Doğu Anaokulu
• Devrim Yağız Ergün – Girne Maarif Anaokulu
• Semina Koçak – Girne Maarif Anaokulu
• Ece Dereli – Girne Maarif Anaokulu
• Azra Çelik – Girne Maarif Anaokulu
• Kübra Aytaş – Girne Maarif Anaokulu
• Bahar Huzoğlu – Girne Maarif Anaokulu

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:
1- Şerife Su Mehmetalioğulları – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu
2- Öztan Ö. Özatay – TED Kuzey Kıbrıs
3- Nidai Aksay – TED Kuzey Kıbrıs

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Selin Cansu Demircioğlu – TED Kuzey Kıbrıs
• Derin Mavili – TED Kuzey Kıbrıs
• Ada Ayşe Yılmaz – TED Kuzey Kıbrıs
• Defne Ölçüm– TED Kuzey Kıbrıs
• Alya Şair – TED Kuzey Kıbrıs
• Ara Islandırıcıoğlu – Yakın Doğu İlkokulu
• Derin Biren – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi:
1- Mustafa Lord – Yakın Doğu İlkokulu
2- Ayşe Nur Eyüpoğlu – Yakın Doğu İlkokulu
3- Deniz Sallakoğlu – Yakın Doğu İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Türker Çakır– Yakın Doğu İlkokulu
• Naz Aktunç – Yakın Doğu İlkokulu
• Deren Rıfkı – Yakın Doğu İlkokulu
• Zehra Çakır – Yakın Doğu İlkokulu
• Yalın Doğasal – Yakın Doğu İlkokulu

Ortaokul Kategorisi:
1- Ateş Türker – Türk Maarif Koleji
2- Daniil Buylov – Necat British College
3- Sonuç Öksüz – TED Kuzey Kıbrıs
3-   Eray Güler – TED Kuzey Kıbrıs

Ortaokul Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Can Manavoğlu – Türk Maarif Koleji
• Gülben Lambasuyucu – Oğuz Veli Ortaokulu
• Laden Tekeli – Türk Maarif Koleji

Lise Kategorisi:
1- Perihan Varol – Türk Maarif Koleji
2- Esra Beyit – Türk Maarif Koleji
3- Afet Deniz – Güzelyurt Türk Maarif Koleji

Lise Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Ecem Teralı– Türk Maarif Koleji
• Çağkan Özkum – Türk Maarif Koleji
• Feriha Kurdoğlu – Türk Maarif Koleji

Özel Kategori:
1- Fatma Bozcan – Atatürk Meslek Lisesi
2- Münevver Kayım – Atatürk Meslek Lisesi
3- Selva Çoban – Atatürk Meslek Lisesi

Özel Kategori Mansiyon Ödülleri:
• Meliz Hüseyinoğluları – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi
• Aycan Erçika – Gazimağusa Meslek Lisesi
• Çilem Nalbant – Atatürk Meslek Lisesi

Jüri Özel Ödülü:
• Gizem Tok – Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi
• Sümeyye İkinci – Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi”

TAK

 

Bu haber toplam 539 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.