1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. KADINLAR NE İSTER?
KADINLAR NE İSTER?

KADINLAR NE İSTER?

Kadınlar için küçük şeylerin inanılmaz önemi vardır bunları gerçekleştirirseniz herşey iyiye gitmeye başlar. Size işte kadınların erkeklerden ne istedikleri konusunda birkaç kilit ipucu!

A+A-

Kadınlar için küçük şeylerin inanılmaz önemi vardır bunları gerçekleştirirseniz herşey iyiye gitmeye başlar. Size işte kadınların erkeklerden ne istedikleri konusunda birkaç kilit ipucu!

Günümüzün kadınları büyükannelerinin hayal edebileceklerinden çok daha fazlasını başarmış durumda. Kadınlar politikada, kadınlar uzayda; kadınlar hayal edilebilecek her türlü mevkiide yer almakta. Kadınlar bugün güçlü, bağımsız ve cinsel olarak özgürler.

Kadınların sosyal gelişimine rağmen, kadınların yine de hala kadın gibi davranılmaktan hoşnut olduklarını ve hala ara sıra şövalyeliği takdir ettiklerini duyunca şaşırabilirsiniz. Bunlar klişe gibi görünse de, iyi davranılmak isteyen her hanımefendide işe yarayacak ipuçlarıdır.

 

Kadınların erkeklerden ne istediklerinin listesi:


Mesajlarına cevap verin

Çoğu kadın  bir erkeğin ilgi düzeyini onunla bağlantıya geçtikten ne kadar zaman sonra cevap geldiği ile ölçer. Eğer cevap süresi uzunsa ise, bu demektir ki erkek kadınla çok ilgilenmiyordur. Şimdi, kadınlar ve erkeklerin iyi bir iletişimin nelerden oluştuğu konusunda farklı düşüncelere sahip olduğu bir sır değil ve demiyoruz ki o aradığında herşeyi bir kenara bırakmak zorundasınız. Sizin yoğun bir erkek olduğunuzu biliyor; o da yoğun. Kadınların erkeklerden istediği ertesi gün yerine müsait olur olmaz onları aramalarıdır. Bu eğer zamanınız yoksa bir e-posta göndermek veya destan yazmanız demek değil; bir iki cümle onunla ilgilendiğinizi düşünmesi için yeterli olacaktır ki bu tamamen bilmek istediği gerçekten budur.
 

Onu sebepsiz yere öpün

Seksi sevdikleri kadar kadınlar, hiçbir sebebi olmayan, hoş, derin bir öpücükten de çok hoşlanırlar. Bunun iki amacı vardır: Öpüşmenin verdiği derin zevke kendini vermesine olanak sağlar ve bu ona onu arzuladığınızı ve sadece seks için olmadığını ifade eder. Evet, siz etkileyici ve seksisiniz ve o da sizin için yaramaz olmayı seviyor fakat bazen de farklı bir bağa ihtiyacı vardır. Gerçekten kadınların erkeklerden istediğini yapmak için, hiçbir sebep yokken sürpriz bir öpücüğü deneyin; buna bayılacaktır. Buna bir de biraz elini tutmayı eklerseniz, günlerce yüzü gülecektir.
 

Onunla dans edin

Basitçe tercüme dersek, dans etmek bir kadına özel olduğunu hissettirir. Ne yazık ki, çoğu erkek dans ayakkabılarını giyme konusunda gönülsüzdürler, özellikle herkesin içinde. Tahmin edin neden? Kadın bu fikri muhtemelen kabul edeceği için, kadınınızla dans etmeniz için gece kulübüne gitmenize gerek yoktur. Eğer bir Marvin Gaye koyar ve oturma odasında onunla dans ederseniz çok heyecanlanacaktır. Müziğin kontrolü tamamen sizde olduğu için bu aslında sizin için bir avantajdır. Dansın başka yerlere gitmeye başlaması durumunda ona uygun olarak konum almalısınız.
 

Onun için giyinin

Kadınınızı dışarı çıkarmak için giyinmek onu etkilemenin en harika yoludur. Bunun elbiselerle ilgisi yoktur; bu onu  süslenmeye değer bulduğunuzla ilgilidir. Onun bu tip bir çabaya değer olduğunu anlamasını sağlar. Ayrıca, hoş bir gömlek ve şık pantolonlar zıplama ve sıçramalarla erkeksi görünüşünüzü ortaya çıkarır; aşırı şık giyindiğinizi düşünebilirsiniz ancak şehvet katsayınız katlanarak göklere çıkacaktır. Dedikleri çok doğru: kadınlar yakıcı giyinen erkeklere gerçekten bayılırlar.
 

Önemli dönüm noktalarını hatırla

Bir kural olarak, doğum günleri ve yıldönümleri her zaman hatırlanmalıdır; bunlardan birini unutmak onu aşırı derecede önemli bulmadığınız mesajının gitmesine yol açar. Ne de olsa, o sizinkini önceden ezberlemiş böylece eğer onunki unutulursa kalbi büsbütün kırılacaktır. Onu gerçekten etkilemek için, büyük günler kadar önemsiz tarihleri de hatırlamaya çalışın. Onu sevdiğinizi söylediğiniz ilk an, onu ilk öptüğünüz tarih, birlikte ilk tatile gittiğiniz yer, ilk buluşmanızda ne giydiği bunlardan herhangi biri onu eritecektir.

mynet

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.