1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. "SEDYEDEN DÜŞÜRÜLDÜ!"
"SEDYEDEN DÜŞÜRÜLDÜ!"

"SEDYEDEN DÜŞÜRÜLDÜ!"

Eşi Özkan Özbayrak tarafından defalarca ölümle tehdit edildiğini iddia eden Neslihan Özbayrak’ın iddialarını kayınpederi Yusuf Özbayrak yanıtladı. Kayınpederi, Neslihan’ın vücudundaki morluklarla ilgili yepyeni bir iddia ortaya attı.

A+A-

“İYİ NİYETİNİN KURBANI”… Yusuf Özbayrak, gelininin ortaya koyduğu tüm iddiaları reddederken, “Oğlum iyi niyetinin kurbanı oldu” dedi. Oğlu Özkan Özbayrak’ın eşi ve ailesinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yaptığını ve son olarak bu amaçla 50 bin TL de borçlandığını öne süren Yusuf Özbayrak, “Çocuğumu canavar gibi gösterdiler. Bunları yaşatmaya hakları yok” dedi.

İDDİALAR KÜLLİYEN YALAN… Yusuf Özbayrak: “Her evlilikte tartışma olur. Oğlumun evi kırıp döktüğü eşini dövdüğü ve ölümle tehdit ettiği külliyen yalan. Sinirlendiğinde eşine zarar vermemek için yere bardak fırlatmışlığı var ama gerisi yalan.” Gelininin üzerindeki morlukları için ise “Tartıştılar kocasının sakinleştiricilerini içti. Hastaneye kaldırılırken sedyeden düşürüldü” dedi.

Havadis’te 2 Haziran 2013 tarihinde yayımlanan Neslihan Özbayrak’ın polis memuru olan eşi Özkan Özbayrak tarafından dövülüp sürekli öldürülmekle tehdit edilmesi haberinin ardından tepkiler büyürken, Özbayrak ailesi 22 yaşındaki Neslihan’ın iddialarını reddederek tepki gösterdi. 30 yıllık yaşamında üniversitenin arkeoloji bölümünü başarıyla bitirip Isparta’da komando teğmen olarak askerlik yapan ve polis memuru görevini sürdüren Özkan Özbayrak’ın eşi Neslihan’la çok severek evlendiğini söyleyen baba Yusuf Özbayrak, bir insanın sevdiğine karşı şiddet uygulayamayacağını ifade etti. Neslihan’ın iddialarının eşi Özkan’ı perişan ettiğini belirten baba Özbayrak, “Çocuğumu canavar gibi gösterdiler, bize bunları yaşatmaya hakları yok” şeklinde isyan etti. Eşi tarafından ağır suçlamalarla itham edilen Özkan Özbayrak’ın ise eşi ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bir yıkım yaşadığı sağlık durumunun ise iyi olmadığı gözlemlendi.

Neslihan’ın ailesi mutluluklarına engel oldu
Oğlu Özkan Özbayrak’ın Neslihan’ın ailesine karşı tüm iyi niyetini kullanarak enişte ve damat olarak tüm ihtiyaçlarına yardımcı olduğunu belirten baba Yusuf Özbayrak, “Özkan iyi niyetinin kurbanı oldu” dedi. Neslihan’ın babasının İzmirli kültürlü ve aydın bir kişi olduğunu belirten Yusuf Özbayrak, Neslihan’ın kardeşleri tarafından eşine karşı doldurulduğunu ve birbirini seven iki insanın mutluluklarına engel olduklarını iddia etti.

“İddialar doğruysa 5 yıldır neden boşanmadı?”
Özkan Özbayrak’ın iddia edildiği gibi eşini sürekli dövüp eziyet edip öldürmekle tehdit ettiğini reddeden baba Yusuf Özbayrak, oğlu Özkan Özbayrak’ın Neslihan’ın tüm isteklerini yerine getirip, eşine ehliyet aldırdığını, istediği gibi bir araba aldığını ve çalışmasını dahi istemediği eşine her türlü imkanı sağlamak için bankaya 50 bin TL borçlandığını iddia etti. Yusuf Özbayrak hakkın, hukukun ve polis güvenliğinin olduğu bir ülkede yaşadıklarını ifade ederek, Neslihan’ın iddia ettiği gibi “her gün şiddet gördüğünün” doğruluk payı olması durumunda neden 5 yıldır eşinden boşanmadığını sorarak, Neslihan’ın iddialarıyla Özkan Özbayrak’ı adeta bir canavar gibi gösterdiğini kaydetti.

“Neslihan hastaneye götürülürken sedyeden düşürüldü”

Neslihan ve Özkan Özbayrak çiftinin 6 yıldır evli olduklarını söyleyen baba Yusuf Özbayrak, her evlilikte tartışmaların meydana geldiğini ancak Özkan Özbayrak’ın eşinin tüm tahriklerine karşın Neslihan’a bir tokat bile vurmadığını iddia etti. Son yaşanan olayda Neslihan’ın birkaç tane eşi Özkan Özbayrak’ın sakinleştiricilerinden aldığını ve fenalaştığını belirten baba Yusuf Özbayrak, Neslihan’ın telaşla hastaneye götürülmek istenirken sedyeden düşürüldüğünü ve vücudundaki morluğun bu sebeple meydana geldiğini iddia etti.

“Zaman zaman bardak fırlatır…”
Yusuf Özbayrak, gelininin iddialarında söylediği gibi, oğlunun ne evi kırıp döktüğünü ne de karısını dövdüğünü ne de ölümle tehdit ettiğini belirtirken, “Her evlilikte tartışma olur. Tartıştıkları zaman Neslihan’a zarar vermemek için yere bardak fırlatmışlığı olmuştur” dedi. Baba Yusuf Özbayrak, yine bir tartışma sırasında eşinin inadı üzerine oğlunun klima borusunu söktüğünü ancak, Neslihan’ın dediği gibi evi kırıp döktüğü iddialarının tamamen yalan olduğunu söyledi.  

“Biz doğruları kanıtlamaya hazırız”Eşi Neslihan Özbayrak’ın gazetedeki iddialarını okuduğu zaman Özkan Özbayrak’ın yıkıldığını söyleyen baba Özbayrak, iddiaların oğlu Özkan’a karşı çok büyük hakaret olduğunu ve haklarını yasal yoldan arayacaklarını kaydetti. 2 Haziran tarihli haberde Özkan Özbayrak aleyhinde çirkin iddialarda bulunanların özgeçmişlerinin araştırılmasını isteyen baba Yusuf Özbayrak, Neslihan’ın iddialarını ispatlamasını talep etti ve Özbayrak ailesinin doğruları kanıtlamaya hazır olduğunu vurguladı. Biz sözümüzün arkasındayız diyen baba Özbayrak, Neslihan’ın kadınlığını ve gençliğini kullanarak Özkan Özbayrak’ın kendisini sevdiğini ve kendisine karşı zaafını kullanarak Özkan Özbayrak’a zulmettiğini iddia etti.

 

Kaynak: Havadis

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.