1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde ailenizle ilgili konularda daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tekrardan toparlamak için fırsatınız olacak. Mücadele ettiğiniz konuda kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Sorumluluk altına girebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün gündeminiz yoğun ve zorlayıcı olabilir. Etrafınızdaki insanlarla uyum içinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenebilirsiniz. Ticari anlaşmalar için uygun zamanlar var. Çalışma hayatınızla ilgili konularda daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün yapacağınız harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeniden harekete geçmek için çaba gösterebilirsiniz. Alacağınız destekler sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Gün içinde zorlayıcı koşullar oluşabilir. Sakin kalmaya çalışın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Kişisel olarak önem verdiğiniz konularda gelişmeler olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba gösterebilirşiniz. Başkalarının kaynaklarıyla ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. Geliştirmek istediğiniz konuyla ilgili bazı kısıtlamalar canınızı sıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönebilir, bazı konuları kabullenme içine girebilirsiniz. Fikir sahibi olduğunuz konularda fazla ısrarcı olmamaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizde engeller çıkabilir. Keyifsiz olduğunuz konular hakkında başkalarını suçlamamaya özen gösterin.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün geleceğinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Sosyal konulara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. İşlerinizde öngörmekte zorlandığınız konular olabilir. Yeniden harekete geçmek için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Planlarınızda aksamalar yaşanabilir. Kişisel mücadelenizde aldığınız sorumluluklar sizi zorlayabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için üstlerinizden yardım alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizin için iyi olabilir. Frakında olmadığınız konularda verdiğiniz mücadele sizi zorlayabilir. İşlerinizle ilgili sözleşmeleriniz sorumluluklarınızı arttırabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün üzerinde kafa yorduğunuz konularda olayları daha rahat görebileceksiniz. Yeni konulara ilgi duyabilir, bunlar için araştırma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve düşüncelerinizi onlara açmak iyi gelebilir. Parasal konularda daha tutumlu davranmak isteyebilirsiniz. Gelecek için yapılan yatırımlarda zorlanmalar olabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün hayatınızla ilgili sizi endişelendiren konular gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde ortaklı konularda karar vermek isteyebilirsiniz. Finansal konularda yeniden hareketlenmeler olabilir. Kriz yaratan konulara karşı sakin kalmanızda fayda var. Sizi zorlayan ve kısıtlayan durumlar olabilir. Mücadele ettiğiniz işlerinizde kendinizi zor koşullar altında bulabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün eşinizle ilgili konulara uyumlu yaklaşabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı temkinli davranmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Gün içinde karşınızdaki kişiye kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi sıkan konuların üzerinde fazla durmayın. Sorumluluklarınız sizi kısıtlayabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Çalışma hayatınızdaki koşullar sizi yorabilir. Sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. İş hayatınızda ön göremediğiniz konulara dikkatli yaklaşın. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu durum sizin konuşmalarınıza da yansıyabilir. Geleceğinizle ilgili konularda kendinizi karamsar hissedebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz işlerde sorumluluklarınız artabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün keyif alacağınız işlere yönelebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sevdiğiniz şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Birçok işi bir anda yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde mücadele gerektiren koşullarda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.