1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 12 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
12 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

12 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

İş hayatınızda yeni oluşumlar söz konusu, sorumluluklarınızın artacağı bir gün olabilir. Kariyerinizle ilgili konuların gündeminize gelmesi muhtemeldir. Kariyerinizde başarılı olmak için çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilir, farklı konseptler oluşturmak isteyebilirsiniz. Riskli konulardan uzak durmanızda yarar var.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Gelecek beklentilerinizle ilgili düşüncelerinizi net ve sağlam temeller üzerine kurmaya çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilir, yeni planlar yapabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Ailevi konularda hassas konuların gündeminize gelmesi mümkün olur. İşlerinizle ilgili yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sorumlu olduğunuz konularda, elinizde olmayan nedenlerden aksaklıklar yaşanabilir. Bu konuda pratik zekânızı kullanabilir, sorunlara mantık çerçevesinde yaklaşabilirsiniz. Gün içinde yaşayacağınız sorunların sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün gündeminizde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular olabilir. Evinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Oturduğunuz evi değiştirebilir ya da daha sıcak bir ortam hazırlamak isteyebilirsiniz. Evinize yapacağınız küçük dokunuşlar daha keyifli olmanıza olanak tanır. Babanızla ilgilenebilir, bazı konularda destek verebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Yeteneklerinizi aktif bir şekilde kullanabileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. İş hayatınızda yapacağınız çalışmalarda takdir alabilirsiniz. Bu durum sizin için değerli olacaktır. Babanız ile ilgili konularla ilgilenmeniz mümkün.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Haberleşmelerinizin aktif olduğu bir gündür. Zihinsel yönden daha hareketli olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizle ilgili beklediğiniz haberleri gün içerisinde almanız olası. Ailevi konularınız önem kazanıyor. Ailenizle ile ilgili konularla ilgilenmeniz mümkün. Kardeşlerinizle yakın yerlere gidebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Uğraştığınız işlerinizde sorumlu olduğunuz sıkıntılı konular, bekleyen işleriniz çözüme kavuşabilir. Ortaklarınız ile yapacağınız görüşmelerde birçok konuyu çözebilirsiniz. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir gündesiniz. Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. İç sesinizi dinlemeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizi keyiflendirecektir. Aşk hayatınızda duygusal olabileceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluk aldığınız konularda başarıya ulaşmak sizin için önemli olacaktır. Sosyal çevrenizle beraber organizasyonlara katılabilirsiniz. Eviniz için alış veriş yapabilir, lüks olan objeler alabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi oluşturabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmanızda yarar var. Bazı işler planlandığından daha yavaş bir şekilde ilerleyebilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde detayların sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz hassaslaşabilir, dikkat etmenizde fayda var.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Uğraştığınız işlerle ilgili ortak başlayan projeleriniz gündeme gelebilir. Yapmış olduğunuz çalışmalarınızı anlatabilir, avantaj ve dezavantajlardan bahsedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hassas olabilir, güven ihtiyacı hissetmeniz mümkün. Sorumluluklarınızla ilgili dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Biraz kendinizle kalmanız size iyi gelecektir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Finansal konularda düzenlemeler yapabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili kontrolünüz dışında gelişen olaylar endişelerinizin artmasına sebep olabilir. Kendinizi fazla yıpratmamaya özen göstermeli, alternatif olasılıkları değerlendirmelisiniz. Hassas olduğunuz konular kriz yaratabilir. Ailenizle birlikte vakit geçirmek size iyi gelecektir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün iş hayatınızdaki olaylara karşı sabrınızın denendiğini hissedebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz mümkün. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Öğrenmek ve bütünü görmek için özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Kolektif olaylara karşı daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Sosyal alanda ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.