1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 16 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
16 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

16 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-
Koç Burcu
 
Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız. Dışarıda yiyebileceğiniz şeylerden dolayı çok zor durumlarda kalabilirsiniz. Vücudunuzda hissedebileceğiniz herhangi bir, sebebi meçhul düzensizlik de sindirim sisteminizle ilgili olabilir. Büyük planlarınızda başarılı olabilirsiniz. önünüzde bazı engeller olmakla birlikte onları ezip geçebilirsiniz.

 

Boğa Burcu
 
Bugün sizi sadece isteyip de, gerekli gayreti sarf etmemek durdurabilir. Kadınsanız sizden yüz bulamamış olan bir erkeğin kasıtlı dedikoduları yüzünden canınız sıkılabilir. Aile ve akrabalık ilişkileriniz yüzünden duygusal ilişkilerinizi ihmal etmek zorunda kalabilirsiniz. Olayları gereğinden fazla dramatize ediyor olabilirsiniz. Zamanınızı kendinize ayırın.

 

İkizler Burcu
 
Sıkıcı ve uğraştırıcı şeylere fazla kafa patlatmaktan vazgeçmelisiniz. Bunun sonu yok. Bugünü düşüncelerden uzak geçirmekle kendinizi yenileyebilir konulara daha kolay çözüm getirebilirsiniz. Üzerinizdeki uyuşmazlık etkileri geçiyor. Bugünden itibaren daha rahat bir etki alanına giriyorsunuz. Kafanıza takılan konuları ortaya koyabilir ve sağlam kafa ile tartışabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu
 
Bazı şeyleri kendi kendinize büyütüyorsunuz. Sizde moral bozukluğu yaratan işler veya kişilerle yüzleşmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki bazı faaliyetler, sizinle direk ilgili olmasalar bile sinirlenmenize sebep olabilir. Aşırı hassas ve asabi gerilimli durumdasınız. Geriliminizi atabilmek için yürümek ya da herhangi bir fiziksel yorgunluk verici işle ilgilenmeniz gerekiyor. Her şeyin, hesapladığınız gibi yürüdüğünü görerek sizin bile şaşırmanız olasıdır.

 

Aslan Burcu
 
Bugün her şey tam düşündüğünüz gibi gidebilir. Şans oyunlarında başarılısınız. Duygusal ilişkileriniz aslında iyi fakat sizin boş vermeniz yüzünden hareketsiz olabilir. İş ya da ahbap çevresinden alacağınız bazı dedikodular kendinizi güvensiz hissetmenize neden olabilir. Durum size yansıtıldığı kadar karmaşık değil. Peşinen telaşlanmayın.

 

Başak Burcu
 
Her şeyi oluruna bırakırsanız daha iyi olur. Gayretlerinizle hiçbir şeyi yönlendirmeye muvaffak olamazsınız. En iyisi her şeyi oluruna bırakıp, seyretmek. Müdahale için doğru an gelince kendiliğinizden anlayacaksınız. Çevrenizdeki karşı cinsten kişilerin tutumları size hayal kırıklığı getirebilir. İnsanların ilk izlenimlerinizden farklı çıkmaları sizi fazla üzmesin ya da sinirlendirmesin. İş yerinizde olabilecek tatsızlıklara hazır olmalısınız.

 

Terazi Burcu
 
Herhangi bir tatsızlık olmasa bile memnun olmayıp, iş değiştirme planları yapmaya başlamanız olasıdır. Yeni ve daha avantajlı durumlar var fakat kararsızlığınızı yenmeniz zordur. Daha bir süre böyle gider. Kendiniz kadar çevrenizde olan ve size güvenen insanları da düşünmeye başlasanız iyi olur. Birisi sizin tutumlarınıza içten içe kızıyor ve ummadığınız kadar sıkıntı verebilecek şeyler yapabilir. Bugünlerde çevrenizde, unutmak istediğiniz olayları hatırlatabilecek kimseler fazlaca bulunabilir.

 

Akrep Burcu
 
İmkan bulursanız çevrenizden uzak olmanız sizi istemediğiniz kimselerle karşılaşmaktan kurtarabilir. Siz bir kadınsanız bugün erkeklere karşı dikkatli olmalısınız. İstemediğiniz davranışlarda bulunabilirler Erkekseniz kimseyle sözlü atışmalara girişmeyin sonra mesele çok büyüyebilir. Parayla ilgili konularda fazla açılmaktan kaçının. Sizi gereksiz harcamalar yapmaya itecek tahriklerle karşılaşabilirsiniz. Bazı kimselere ikramda bulunmak zorunda kalacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 Yay Burcu
 
Toplu halde bir yerlere gidilmesi gerekirse gidilecek yerin seçimini başkasına bırakmayın. Eş veya sevgilinizin başındaki bazı sıkıntılar yüzünden birilerine iyice kızabilirsiniz. Patlamak yerine politik yaklaşımları tercih etmelisiniz. Kazançlı yatırımlar gibi görünen veya yeni çıkan iş imkanlarından uzak durmalısınız. Daha iyisini ararken elinizdekinden olmak tehlikesi var. Süratli gelişmelere ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu
 
Bugün her şeye anında uygun bir tepki göstermek, uygun bir cevap bulmak zorundasınız. Eğer pasif kalırsanız beceriksiz durumuna düşebilirsiniz. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Özellikle giyim eşyası olmak üzere bazı eşyalarınızın zarar görmesi olasıdır. Maddi zarara sebep olabilecek sakarlıklara açıksınız. Yapmak istediğiniz şeylere saçma sapan şeyler engel olabilir. Sinirlerinizi bozmadan bekleyin.

 

 Kova Burcu
 
Yeniliklere açıksınız. Her konuda yapabileceğiniz ya da kabul edeceğiniz her yenilik sizin lehinizedir. Bazı kimseler sırf size karşı olsun diye bir takım yenilikler teklif etseler bile bundan siz kazançlı çıkacaksınız. Bunalımlı sayılabilecek bir dönemden çıkıyor ve çok parlak olabilecek bir devreye giriyorsunuz. Bazı şeylerin kendiliğinden hallolduğunu ve çevrenizden daha ılımlı yaklaşımlar geldiğini görebilirsiniz. Bazı sorunlarınız sizi seven kimselerin müdahaleleri ile hallolabilir.

 

Balık Burcu
 
Bugün çeşitli yerlerden destek almaya açıksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir ya da beklediğiniz bir gelişmenin gerçekleştiğini görebilirsiniz Sıkıntılarınızı büyütme meylindesiniz. Aslında bir silkinip harekete geçebilirseniz çok şey yapabileceksiniz. Beklediğiniz birisi gelmeyebilir ya da beklediğiniz bir şey olmayabilir. Genel anlamda hayal kırıklıklarına açık bir gününüzdesiniz. Çevrenize karşı çok fazla sızlanmanız iyi etki yapmıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.