1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 21 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
21 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

21 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün zihinsel konular sizi yorabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla yazışma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili değişikler gündeminizi etkileyebilir. Gereksiz harcamalardan uzak durmaya çalışın. Günün ikinci yarısında ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Bitirilmesi gereken işler size kalabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sabah saatlerinde parasal konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha rahat ilerleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı katacağınız konulara yönelebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Günün ikinci yarısı hareketlenebilir. İlgilendiğiniz konularla ilgili eğitim alabilirsiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

ugün sizin için önemli olan olaylarla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Gün içinde sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda büyüme sağlayabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sabah saatlerinde tahmin edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sizi keyifsiz kılan koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Önemli konularda kesin kararlar almamaya çalışın. Günün ikinci yarısında koşullar rahatlayabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. İlişkiler ön planda.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün sabah saatlerinde geleceğinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla işbirliği içinde olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde koşullar daha yorucu hal alabilir. Keyfinizi kaçıracak durumlardan uzak kalmaya bakın. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar olabilir. İlerleme kaydetmek için mücadele etmeniz gerekebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için daha çok çabalayacağınız bir gündesiniz. Göz önünde olacağınız zamanlar var. Günün ikinci yarısında aynı çevreden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Aileniz için harcamalar yapabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenmek için zaman bulabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Günün ilk yarısında sorumlu olduğunuz konulardaki eksiklikleri tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için başlangıçlar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlerleyen saatlerde iş hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. Üstlerinizle daha çok iletişimde olmanız gerekebilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün endişe duyduğunuz konularda kendinizi daha sıkışmış hissedebilirsiniz. Finansal anlamda yenilenmeye gidebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayacağınız bir gündesiniz. İlerleyen saatlerde yeni konular daha fazla ilginizi çekebilir. Duygusal anlamda yaşadığınız şeylere anlam katabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konularla gündeme gelebilir. Birlikte uyumunuz işlerinizin kolay akmasını sağlayacak. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz. Günün ikinci yarısı işler zorlaşabilir. Endişe duyduğunuz konularda daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Finansal işlerinizi yoluna koymak için düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Sabah saatlerinde çalışma hayatınızdaki işlerinizi daha iyi hale getirmek için konsantre olmanız gerekebilir. İşlerinizdeki eksikleri tamamlamak sizi yıpratabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir. Günün ikinci yarısında eşinizle ilgili konular çözümsüz kalabilir. Sizin daha sakin davranmanız gerekebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün keyif aldığınız uğraşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmamalısınız. Çocuklarınız gününüzün bir bölümüne hakim olabilir. İlerleyen zamanlarda sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek durumunda kalabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı sakin kalmalısınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bu sabah ailevi konularda daha fedakar olabilirsiniz. Geçmişte kalan konular sizi rahatsız edebilir. Sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Aşk gündeminizi meşgul edebilir. Çatışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.