1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 28 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
28 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

28 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

 Bu gün zorlu bir güne başlayacaksınız, sevgilinizle aranızda hafta sonu bir takım gerginlikler olabilir. Bu sizi olumsuz yönde etkileyeceği gibi kalıcı hasarlara neden olabilir. Çoktandır kafanızı karıştıran bir konu sizin için bu aralar netlik kazanabilir hatta bu sizin karınıza olabilir. Geçmişte bazı hatalı tercihler yapmış olabilirsiniz bunu düzeltmek elinizde ve tekrar yapmamak üzere düzelteceksinizde.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bazı duygularınızı aşırı yaşıyor olmanız, dostlarınız tarafından uyarılmanıza neden oluyor. Ancak siz uyanık davranıp kimin dost kim düşman bunu görebilirsiniz. İş hayatınızda belli bir ivme yakaladınız ve siz bu ivmenin altında kaldığınızda bile ne yapacağınızı biliyorsunuz. Ertelediğiniz bazı sorunlar, çözüm bekliyor halen neyi bekliyorsunuz? Bu soruyu siz de kendinize sormanıza rağmen cevabı siz de bulamıyorsunuz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Duygusalsınız ancak gerçekçi yanınızda yabana atılmayacak kadar fazla ve siz ilişkinizi bu iki duygununda süzgecinden geçirip öyle yorumluyorsunuz. Bu araar otoriter davranmanız gerekebilir, işinizle ilgili bazı konular ise bu aralar hayli başınızı ağrıtabilir. Normalde çok eliniz açık ancak ara sıra bazı davranışlarınız yakın çevrenizi oldukça şaşırtıyor. İyimser olduğunuzda daha olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bu günlerde çok kararlı olmanız gerekebilir. Yeni başlangıçlar olabilir ve  hayatınızda biten ilişkileriniz olabileceği gibi, yeni arkadaşlıklarınızda başlayacak, siz biraz cesur olmaya bakın. Belli bir düzen doğrultusunda çalışıyorsunuz ve bu düzenin size olumlu getirisini yakın zamanda alacaksınız. Bir konuda taraf olmak istemiyorsunuz ve sizin için en akılcı yol uzlaşmak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Partnerinizin sizinle ilgili bazı sorunları var ve bunu oturup konuşmak istiyorsunuz ancak bir yanınız ise bunun yersiz bir uğraş olduğunu düşünüyor. Partnerinizle de aranızın bozulması sizi yeni heyecanlara itebilir. Bu aralar iş yerinizde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu aralar paralarınız konusunda farklı düşüncelere sahip olabilirsiniz. İlşkileriniz de bazı yakınlarınızın samimiyetini tekrar değerlendirmenizde fayda var.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bu gün aşk hayatınızda büyük değişiklikler olabilir, bitmez sandığınız bir ilişkiniz bitecek hatta yerine eskisinden çok daha iyi olan bir ilişki başlayabilir. Son günlerde fazlaca tembellik ediyorsunuz ve bu sizi olumsuz etkiliyor. Maddi konularda kendinizi kontrol etmeyi sağlıyorsunuz ancak yakın zamanda harcamalarınız aratabilir. İhmal ettiğiniz sağlığınıza artık önem vermelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgilinizle aranızda gergin durum halen devam ediyor bunun için bir çözüm bulma taraftarı değilsiniz. İşinizle ilgili bazı sorunlar var ve bunu çözümlemek sizi hayli yoracak bunun için uğraşırken sevgiliniz aklınıza bile gelmiyor bazen fazla işkolik oluyorsunuz yada doğru kişiyi bulduğunuzu düşünmüyorsunuz. Yaratıcı tarafınızı biraz daha zorlamalısınız aksi halde olumlu sonuçlar almayacaksınız.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Duygusal açıdan son derece farklı bir gün geçiriyorsunuz ve sevgilinizle ilgili bir problemin bu gün çözüm günü. Hedeflerinizi yeniden belirleme ihtiyacı duyuyorsunuz.  Farklı ortamlara girerek, ufkunuzu genişletiyorsunuz ve kendinizi adeta yeniden tanımlıyorsunuz. İş hayatınızda bazı değişiklikler söz konusu aklınızda yeni bir iş fikri var ve bunun için küçük uğraşlar vereceksiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Önümüzde ki günlerde arkadaş olarak gördüğünüz kişinin sıcak davranışları sizin içinizi gittikçe sarıyor ve ona aşık olduğunuz fikrine yavaş yavaş alışıyorsunuz. Bazı meslektaşlarınızla ilgili yeni fikirler ediniyorsunuz ve onların sandığınız gibi iyi biri olmadığını görüyorsunuz bu sizi üzüyor aynı zamanda da sevindiriyor. Ailenizin sizi ne kadar da çok sevdiğini bu günlerde daha çok iyi anlıyorsunuz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Beraberliğinizden mutluluk duyuyorsunuz ancak bu mutluluğunuza gölge düşüren tek şey partnerinizin kıskançlığı, bunu da eğer aşabilirseniz kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Bazı olumsuz duyguları bilinç altınızdan silmeniz gerekir bunu hayatınıza bir engel olmasınız ortadan kaldırmalısınız. Uzaktaki bir akrabanıza bu aralar maddi bir destekte bulunabilirsiniz ve bunun için kendinizde biraz maddi bir sıkıntıya girebilirsiniz. Bir ilişkinin çıkarcı tutumundan hayli zarar  görüyorsunuz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

İş hayatınızda bazı durumlar aşıkınızı etkileyebilir siz, zamandan faydalanıp işinizle ilgili iyi şeyler yapmaya çalışırken bu durumu partneriniz kendisi açısından ilgisizlik olarak algılayabilir. Maddi konuşlarda özellikle dikkat ediyorsunuz, harcamalarınıza mümkün olduğunca ara verdiniz ve bunun faydalarını ilerleyen zamnalarda göreceksiniz. Elinizde bazı bilgiler var ve bunlar çoğaldığında toplu bir değerlendirme gerçekleştireceksiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Siz kuşkucu davranıyorsunuz ancak, sevdiğiniz kişi size çok aşık, hatta sizinle ciddi bile düşünüyor ancak sizin tavırlarınız, onu sizden uzaklaştırıyor. İş hayatınızla ilgili bazı sorunlar yaşıyorsunuz ancak bunun çözümünü bulacak kişilerle arkadaşlık kurduğunuz için çözümü çabuk buluyorsunuz. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla buluşmak düzel günler  geçirmek istiyorsunuz, hafta sonunu bu şekilde değerlendireceksiniz.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.