1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 3 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
3 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

3 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ Burcu Yorumu:

İŞ: Aklınıza gelen bir şeyi, hemen sözlere dökmeyin. Bu nedenle ‘bir bardak suda fırtınalar yaratıyorsunuz. AŞK: Partnerinizin sevdiği ve yapmayı arzu ettiği isteklerine karşı tolerans göstermiyorsunuz. Anlayışlı olun. SAĞLIK: Kafanıza taktığınız her şeyi anında gerçekleştirme huyunuz, sizi sağlık konusunda olumsuz kılıyor.

BOĞA Burcu Yorumu:

İŞ: Yaptığınız işler konusunda asla hata kabul etmiyorsunuz. Bu konuda haklı da sayılırsınız. Çünkü, her ayrıntıyı düşünüyorsunuz. AŞK: İlişkinizde birbirinize destek vermekten hoşlanıyor ve karşılıklı paslaşmayı seviyorsunuz.. SAĞLIK: Yalnızlığı sevmenize rağmen, bugün kalabalık çevreleri tercih edeceksiniz. Gürültüye hazırlıklı olun.

İKİZLER Burcu Yorumu:

İŞ: İş yaşantınızda paylaşmanın dışında kişisel yalnızlığa ihtiyacınız var. Dengelerinizi korumalısınız.. AŞK: Sevme duygunuz oldukça yoğun ve kafa yapınıza uygun bir kişi bulmakta zorlanabilirsiniz. SAĞLIK: Her şeyi çok kısa sürede tamamlamak istiyorsunuz ve bu da çok kolay yorulmanıza neden oluyor.

YENGEÇ Burcu Yorumu:

İŞ: İçsel sıkıntılarınız yüzünden, çevrenizle ilişkilerinizde kopukluklar yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenmelisiniz.. AŞK: Aşkta arka planda kalmaya dayanamıyor ve huysuz oluyorsunuz. Bugün ona sevginizi, sizde hissettirin. SAĞLIK: Bugün kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Huysuz ve oldukça nazlı bir hasta olduğunuz kesin.

ASLAN Burcu Yorumu:

İŞ: Çevrenizin size ihtiyacı olabilir. Onlar bugün size ulaşmak için, çeşitli bahaneler içindeler. Haberiniz olsun. AŞK: Duygularınızı anlatma konusunda sizden daha iyi bir aşık olamaz. Partneriniz tarafından anlaşılmıyorsunuz. SAĞLIK: Dirençli ve enerjik yapınıza güveniyor ve kendinizi ihmal ediyorsunuz. Değişen hava koşullarına dikkat.

BAŞAK Burcu Yorumu:

İŞ: İş konusunda oldukça titiz bir çalışma sergilemeniz yüzünden eleştiri alabilirsiniz. Siz aldırmayın. AŞK: Partnerinizin gönlünü almasını çok iyi biliyorsunuz. Bugün onun eleştirel sözlerine aldırmamalısınız. SAĞLIK: Yemeklerinizi sakin bir ortamda yiyerek, alkol ve hazmı zor gıdalardan uzak kalmalısınız.

TERAZİ Burcu Yorumu:

İŞ: İş yaşantınızda yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaran işlerden zevk alıyorsunuz. Bugün haksızlıklara hazır olun. AŞK: Sevme sanatını en iyi uygulayıcısınız. Bugün dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz.. SAĞLIK: Bünyenizin sağlam olmasına rağmen, sosyal yaşantınızdaki yoğunluklar sizi yoruyor.

AKREP Burcu Yorumu:

İŞ: Finans konuları kafanızı kurcalayabilir. İş yaşantınızda ilgili yeni olaylarla gündeme gelecek. AŞK: Partnerinize olan duygularınızı, ona aktarırken, oldukça cimri davranıyor, onu kızdırıyorsunuz. SAĞLIK: Hastalandığınız zaman doktora gitmekten nefret ettiğiniz için, kendinize özen göstermelisiniz.

YAY Burcu Yorumu:

İŞ: İşlerinizi planlarken hiç kimseye güvenmiyor, hiç kimsenin sizi yönetmesine izin vermiyorsunuz. AŞK: Aşkı istediğiniz gibi yaşamaktan yanasınız ve kısıtlanmaya gelemiyorsunuz. Bugün duygularınız yoğun. SAĞLIK: Sabırsız ve hareketli yapınız yüzünden diğer kişilere göre, kazlara daha müsait bir yapınız var.

OĞLAK Burcu Yorumu:

İŞ: Bugün temkinli hareket ederek, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Temkinli olmayı unutmayın. AŞK: Duygularınızı daha çok hareketlerinize yansıtmaktan yanasınız. Bugün ilişkinizin olumlu bir günü. SAĞLIK: Kendinizle daha iyi geçinmeli ve hoş görülü olmalısınız.Göreceksiniz yaşam sizin için daha güzel olacak.

KOVA Burcu Yorumu:

İŞ: Maddi konularda takıntılı değilsiniz. Önünüze çıkan fırsatları akıllıca kullanmalısınız. İyi bir gününüz. AŞK: İkili ilişkilerinizde baskıya gelemiyorsunuz. Onunla bu konuları aranızda konuşmalısınız. SAĞLIK: Yönetildiğinizi hissettiğiniz anda, sağlık sorunlarınız ortaya çıkıyor ve mutsuz oluyorsunuz.

BALIK Burcu Yorumu:

İŞ:. Kolay olayların kişi olmak istemiyorsanız, çevrenize karşı tepkili olmalısınız. Bugün güven duygunuzu geliştirin. AŞK: İlişkinizde yaşadığınız hayal kırıklıkları, kendinize olan güveninizin sarsılmasına neden oluyor. SAĞLIK: Hassas ve narin bir görüntünün altında oldukça güçlü bir bedene sahipsiniz. Bugün alıngan bir gününüz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.