1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 5 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
5 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

5 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım bugün burcunuza göre sizi ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sabah saatlerinde işlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Olaylara daha diplomatik yaklaşabilirsiniz. Öğleden sonra endişe duyduğunuz olaylar gündeme gelebilir. Finansal konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Banka işlerinizi halledebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sabah saatlerinde çalışma temponuz yüksek olabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Elinizdeki işleri düzenleme fırsatı bulabilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili olaylar sizi daha fazla meşgul etmeye başlayabilir. Gün içinde uğraştıran koşullar söz konu. Hareketli bir gündeminiz olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sorumlu olduğunuz işlerde kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizdeki eksikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. İlerleyen saatlerde çalışma hayatınızdaki sorumluluklar ağır basabilir. Sizi uğraştıran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Erken saatlerde ailevi konularla ilgili sınırlamalardan kurtuluyorsunuz. Bugün keyif alacağınız uğraşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içindeki hareketli olaylar sizin moralinizi yerine getirecektir. İşlerinizde başkalarından destek alabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gün içinde iletişimin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Yakın çevrenizdeki ilişkilerden etkilenebilirsiniz. İşlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Babanızla ilgili olaylar sizi etkisi altına alabilir. Başkalarından alacağınız destekleri doğru kullanmanızda fayda var.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sabah saatlerinde maddi konular gündeminizi meşgul edebilir. Bütçenizi düzenlemek durumunda kalabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda fırsatlar çıkabilir. İlerleyen saatlerde iş akışınız değişebilir. Konuşma ve yazışmalar yoğunlaşabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sayesinde nefes alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular için para harcayabilirsiniz. İlişkileriniz gündeme gelebilir. Öğleden sonra maddi konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konuları yeteneklerinizle çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle işlerinizi halledebileceksiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Sabah saatlerinde kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde bilemediğiniz konulardan dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Olaylardan ruhsal olarak etkilenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ilginizi kendi uğraşlarınıza çevireceksiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Sabah saatlerinde kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgilenebilirsiniz. Bedeninize dikkat etmenizde fayda var. Kişisel niyetleriniz ön plana çıkabilir. Öğleden sonra kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bilemediğiniz konuların sizi engellediğini düşünebilirsiniz. İşlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Riskli işlere girmeyin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün iş hayatınızda dönüşümler yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Yaptığınız planların değişmesi keyfinizi kaçırabilir. İlerleyen zamanlarda geleceğe ait daha rahat planlar yapabilirsiniz. İşlerinizin yönü belirginleşmeye başlayacaktır. Arkadaşlarınızla ilgili konularda mücadele etmeniz gereken durumlar olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sabah saatlerinde yolculuklar yapmak için planlama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü görmek daha kolay olabilir. İşlerinizi toparlamak için uygun bir gündesiniz. İlerleyen saatlerde işle ilgili konular daha fazla ön plana çıkabilir. Kendinizi göstermek için çaba içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konularda yapıcı olmaya çalışın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sabah saatlerinde kriz yaratabilecek durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Banka işlerinizi halledebilirsiniz. Eksik işlerinizi toparlayabilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız konularla uğraşabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yabancılar gündeminizi etkileyebilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.